صفحه اصلی

محمد فرید حمیدی با دریافت دوصد رای تایید از پارلمان، لوی څارنوال افغانستان شد

محمد فرید حمیدی به عنوان لوی څارنوال، از مجلس نمایندگان افغانستان رای تایید گرفت. او که در نشست عمومی امروز( شنبه 21 حمل/ 1395) پارلمان، برنامه های کاری اش را تشریح می کرد، مبارزه بافساد اداری، غیر سیاسی ساختن لوی څارنوالی، توجه به معاش کارکنان و جذب کادر ها را از اولویت های کار اش خواند.

آقای حمیدی در این نشست گفت که از تمام امکانات و ظرفیت ها برای از بین بردن فساد اداری درلوی څارنوالی استفاده خواهد کرد. او از اراده اش برای مبارزه جدی با فساد اداری سخن گفت و افزود:" اولین قربانی فساد اداری، عدالت و حاکمیت قانون است.

بیشتر

پیام

پیام تسلیت لوی څارنوالی به مناسبت شهادت سمیع الدین "رهین" رییس څارنوالی استیناف ولایت هرات

انالله و انا الیه راجعون

 با تأسف فراوان روز پنجشنبه 9 ثور سال روان، سمیع الدین "رهین" رییس څارنوالی استیناف ولایت هرات در یک حمله تروریستی به شهادت رسید. هیأت رهبری لوی څارنوالی، مراتب تأثر و تأسف خویش را نسبت به این واقعه اسفناک ابراز داشته و از خداوند بزرگ برایش بهشت برین و برای فامیل گرانقدرش صبر و بردباری تمنا دارد.

آقای رهین از شمار رؤسای صادق، پرکار و متعهد لوی څارنوالی بود. وی از آغاز مأموریت اش تا واپسین لحظات زندگی در راستای تأمین عدالت و مبارزه با قانون شکنی تلاش کرد،و بلاخره در همین راستا جانش را از دست داد.

بیشتر

اخبار

بیشتر

داوطلبی