اطلاعیه ها

تاریخ: 24 حوت 1395

دعوت نامه مطبوعاتی

در رابطه به انتقال ۲۰۰ تن محبوسین اتباع افغانستان از کشور ایران

کابل – افغانستان: قرار است که به روز سه شنبه مورخ 24 حوت سال روان به تعداد (200) تن از محبوسین اتباع افغانی از کشور جمهوری اسلامی ایران طبق متن موافقتنامه تبادله، انتقال تحویل دهی متهمین و محکومین، از طریق بندر اسلام قلعه ولایت هرات وارد خاک جمهوری اسلامی افغانستان گردند.

بناءً از نماینده گان محترم رسانه ها دعوت بعمل می آید تا جهت پوشش خبری انتقال این محبوسین تشریف بیاورند.

سخنرانان:

موضوع: (انتقال 200 تن محبوسین اتباع افغانستان از ایران )

زمان: سه شنبه مورخ 24 حوت 1395 (14 مارچ 2017 میلادی)

شروع برنامه  به  ساعت 08:00 صبح

لطفاً به ساعت 7:30 تشریف بیاورید.

مکان: مرز اسلام قلعه  ولایت هرات – افغانستان .

شماره های ارتباطی :

 

0700873157 و0792100700 


 

اطلاعیه ریاست کنترول و مراقبت اداره عالی لوی څارنوالی

اداره عالی لوی څارنوالی و هیأت رهبری این اداره  همواره در امر مبارزه با فساد اداری تلاش می کند. مسأله ای که بگونۀ پیگیر در شورای عالی لوی څارنوالی  مورد بحث قرار میگیرد. در ساختار اداری لوی څارنوالی، ریاست تحت نام "ریاست څارنوالی کنترول و مراقبت" نیز وجود دارد. این ریاست  مؤظف است تا بگونه جدی و فوری در امر مبارزه با فساد اداری، اقدام نماید.

گرچند مبارزه با فساد اداری  کار دشوار و زمانگیر است، اما؛ اداره لوی څارنوالی در کُل و ریاست کنترول و مراقبت بصورت ویژه، در مبارزه با این پدیده متعهد می باشد. در همین حال همکاری شهروندان کشور در راستای مبارزه با فساد اداری یک امر حتمی میباشد. ریاست کنترول و مراقبت اداره عالی لوی څارنوالی خواهان همکاری تمام شهروندان افغانستان برای از میان برداشتن فساد اداری در اداره های دولتی می باشد.

هموطنان ما در صورت مواجه شدن با تعلل، کار شکنی، سوء استفاده از صلاحیت های وظیفه ای، تاخیر در اجراآت قانونی، رشوه ستانی یا هرعمل دیگر که سبب آزار و اذیت شان از سوی کارکنان دولتی، مشمول اداره لوی څارنوالی در مرکز و ولایات گردد، می تواند بگونۀ مستقیم از طریق شماره ها و ایمیل آدرس زیر، این ریاست را در جریان بگذارند. ریاست کنترول و مراقبت، این شکایات را جدی پنداشته و در زود ترین فرصت ممکن به آن رسیدگی خواهد کرد.

 

قابل یادآوری است که هویت اطلاع دهنده محفوظ میباشد.

شماره های تماس:0744475717 - 0744037363 

شماره دیجیتل: 0202521719

 

آدرس برقی:  ago.control@ago.gov.af


 

اطلاعیه!

به استحضار همه کارکنان لوی څارنوالی رسانیده میشود که کتابخانه برقی ریاست اطلاعات و ارتباط عامه به تازگی به فعالیت آغاز کرده است.

شما میتوانید قوانین مورد ضرورت تانرا از صفحه انترنتی لوی څارنوالی بخش کتابخانه دیجیتلی دانلود کنید. اگر کتاب مورد ضرورت شما در فهرست دانلود موجود نباشد یا قابلیت دانلود را نداشته باشد به شماره تماس یا ایمیل آدرس کتابخانه برقی در تماس شوید. همکاران ما در زودترین فرصت ممکن، کتاب های حقوقی، قوانین و مقرره ها را به آدرس برقی شما بفرستند.

ایمیل آدرس کتابخانه الکترونیکی: ago.library12@gmail.com

شماره تماس: 0202521703