همه اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۴۰۲/۳/۱۴ - ۱۰:۲۴
Background image

اطلاعیه

لوگوی جدید لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام را که نماد بر ماموریت این ریاست جهت نظارت و تعقیب فرامین و احکام ا.ا.ا مزئین گردیده است، می‌توانید برای استفاده خویش، از نشانۀ برقی زیر . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۷ - ۱۳:۵۳
Background image

فراخوان مشارکت دولتداری باز در باره جمع آوری موضوعات پیشنهادی اقشار مختلف جامعه جهت شمولیت در  برنامه عمل ملی-۳

پروسه تدوین برنامه عمل ملی-۳ مشارکت دولتداری باز دولت جمهوری اسلامی افغانستان عنقریب آغاز می­گردد . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۹:۳۲
Background image

طلاعیه!

مرکز عدلی و قضائی مبارزه علیه جرایم سنگین فساد اداری، در پرتو قوانین نافذهٔ کشور، به منظور تأمین شفافیت و حساب‌دهی؛ جلسات محاکمهٔ متهمین جرایم سنگین فساد اداری را در حضور مردم و رسانه . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۴
Background image

اطلاعیه!

به تعقیب جلسات علنی مرکز عدلی و قضائی مبارزه علیه جرایم سنگین فساد اداری به هدف تأمین شفافیت و حساب‌دهی، قرار است فردا یک شنبه ۱۹ دلو ۱۳۹۹ ساعت ۸:۳۰ صبح، جلسهٔ علنی محکمه ابتدائیه محمد . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۴۲
Background image

اطلاعیه برنامۀ کارآموزی

لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان بر اساس تفاهم‌نامۀ سه‌جانبه که میان این اداره، انستیتوت خدمات ملکی  و پروژۀ حمایت از حاکمیت قانون (GIZ)  به امضاء رسیده است؛در نظر دارد تا . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳
Background image

فراخوان مقاله نویسی

قرار است ریاست حمایت از زنان لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان، به منظور گرامی‌داشت از هشتم مارچ(روز جهانی همبستگی زنان) رقابت مقاله‌نویسی را تحت عناوین زیر راه اندازی کند:

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۱۶:۹
Background image

اطلاعیه لوی څارنوالی  برای جمع آوری نظریات پیرامون مسودۀ طرزالعمل دسترسی به اطلاعات و طبقه‌بندی آن‌ها

لوی څارنوالی  دولت جمهوری اسلامی‌ افغانستان به عنوان مرجع اصلی در تطبیق قانون و تأمین عدالت، با توجه به ساحۀ وسیع فعالیت‌ها و مسوولیت‌ها و همچنان توقع و انتظار عامۀ مردم،  به‌خصوص جامعۀ . . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۸ - ۱۴:۶
Background image

دیدار روزهای دوشنبه لوی څارنوال کشور از سر گرفته می‌شود!

لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان از چهار سال بدینسو، به منظور رسیدگی به قضایا، شکایات و مشکلات مردم، روزهای دوشنبه هر هفته را به دیدارهای رو در رو با شهروندان کشور اختصاص داده . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۹:۵۴
Background image

اطلاعیه لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان در مورد بازنگری قانون تشکیل و صلاحیت‌های لوی څارنوالی

۳حمل۱۳۹۹ کابل-افغانستان لوی  څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان همواره برای تأمین عدالت و حاکمیت قانون تلاش کرده است. لوی  څارنوالی تلاش دارد تا  در روشنایی قوانین افغانستان و به . . .

Pagination