همه اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۹ - ۱۶:۹
Background image

اطلاعیه لوی څارنوالی  برای جمع آوری نظریات پیرامون مسودۀ طرزالعمل دسترسی به اطلاعات و طبقه‌بندی آن‌ها

لوی څارنوالی  دولت جمهوری اسلامی‌ افغانستان به عنوان مرجع اصلی در تطبیق قانون و تأمین عدالت، با توجه به ساحۀ وسیع فعالیت‌ها و مسوولیت‌ها و همچنان توقع و انتظار عامۀ مردم،  به‌خصوص جامعۀ . . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۸ - ۱۴:۶
Background image

دیدار روزهای دوشنبه لوی څارنوال کشور از سر گرفته می‌شود!

لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان از چهار سال بدینسو، به منظور رسیدگی به قضایا، شکایات و مشکلات مردم، روزهای دوشنبه هر هفته را به دیدارهای رو در رو با شهروندان کشور اختصاص داده . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۹:۵۴
Background image

اطلاعیه لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان در مورد بازنگری قانون تشکیل و صلاحیت‌های لوی څارنوالی

۳حمل۱۳۹۹ کابل-افغانستان لوی  څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان همواره برای تأمین عدالت و حاکمیت قانون تلاش کرده است. لوی  څارنوالی تلاش دارد تا  در روشنایی قوانین افغانستان و به . . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۱:۱۲
Background image

رقابت مقاله نویسی به مناسبت روز جهانی زن

ریاست جندر اداره لوی څارنوالی بمنظور بزرگداشت و تکریم از روز جهانی زن  مصمم است، تا رقابت مقاله نویسی را در رابطه به جایگاه زنان تحت عناوین ذیل راه اندازی نمائید . . .

چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۷
Background image

اطلاعیه مجدد آمریت آموزش و ارتقاء ظرفیت ریاست عمومی انکشاف منابع بشری راجع به بورس های فوق لیسانس در مورد بورسیه های تحصیلی کشور هندوستان در مقاطع ماستری و دکتورا

به اساس اطلاعیه مجدد ریاست محترم ارتباط خارجه و تنظیم بورس های وزارت محترم تحصیلات عالی به اطلاع تمام کاندیدان بورس های ماستری و دوکتورای کشور هندوستان که از طرف تمامی وزارت ها و ادارات . . .