اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۴
Background image

ادعای جنرال حبیب‌الله احمدزی، در حضور نمایندگان شورای سراسری علمای افغانستان، رسانه‌ها، شبکۀ زنان افغان، نهادهای مدنی و دیده‌بان شفافیت بررسی می‌شود

لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان در تاریخ ۲۳ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی در یک نامۀ رسمی از این نهادها خواسته است تا نماینده‌های شان را برای اکمال پروسۀ تحقیق به این اداره معرفی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۲۳:۳۹
Background image

لوی‌څارنوالی انتقادهای سالم، ارزنده و سازنده را می‌پذیرد

څارنپوه نور حبیب جلال معاون لوی څارنوال این مسأله را در "کنفرانس ملی امانت‌داری، عدالت باز و نقش مردم در نهادهای عدلی و قضایی"، امروز پنج شنبه ۲۳ جوزای ۱۳۹۸خورشیدی در مرکز اطلاعات و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۴۴
Background image

شاخص‌های اصلاحات سکتور عدلی در زمان معین آن در لوی څارنوالی تطبیق می‌شود

اتحادیۀ اروپا سال پار میلادی ۱۳ شاخص را با ۲۴ هدف مرتبط با آن در بخش‌های تعدیل و غنی‌سازی قوانین، افزایش معاش(تن‌خواه) څارنوالان و کارکنان بخش‌های اداری لوی څارنوالی، منابع، بشری،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۶
Background image

از روز جهانی کودک تجلیل به عمل آمد

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان با برگزاری مراسمی از روز جهانی کودک در تالار انستیتوت آموزش‌های مسلکی این اداره، روز چهارشنبه ۲۲ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی، تجلیل کرد . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۱۸:۴۹
Background image

۱۲۸ تن زندانی از زندان پلچرخی کابل، آزاد شدند

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان این زندانیان را بر بنیاد فرمان شماره پنجم ریاست جمهوری کشور که به مناسبت عید سعید فطر مبنی بر عفو و تخفیف محبوسان صادر شده بود، از بند آزاد کرد و در. . .

جمعه ۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۲:۱
Background image

ثبت قضایای خشونت علیه زنان در رُبع اول سال مالی ۱۳۹۸، دو برابر افزایش یافته است

بر بنیاد گزارش معاونت لوی څارنوالی در امور منع خشونت علیه زنان و تخلفات اطفال، در رُبع اول سال مالی ۱۳۹۸ خورشیدی، یک هزار و ۱۰۶ قضیۀ خشونت علیه زنان در ۳۴ ولایت کشور ثبت شده است . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۸ - ۹:۵۳
Background image

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که شب گذشته مؤرخ لیل ۷ بر ۱۳۹۸/3/۸ مرحوم اسدالله باوری، رئیس څارنوالی عسکری ولایت هلمند، در یک حملۀ تروریستی، در ولسوالی شاه جوی ولایت زابل، مورد. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۷:۷
Background image

لوی څارنوالی هیاتی را برای بررسی ادعای جنرال احمدزی توظیف کرد

موضوع ادعای جنرال حبیب‌الله احمدزی، مشاور پیشین امنیت خاص ریاست جمهوری، در  مورد صحبت‌هایی که اخیراً با رسانه‌ها مطرح کرده است، به منظور بررسی قانونی از طرف معاونت پالیسی، نظارت و بررسی. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۴:۷
Background image

خبرنامۀ مطبوعاتی

۷ جوزای  ۱۳۹۸

کابل-افغانستان

موضوع ادعای جنرال حبیب الله احمدزی، مشاور پیشین امنیت خاص ریاست جمهوری، در  مورد صحبت های که اخیراً با رسانه ها مطرح کرده است- به منظور بررسی قانونی از. . .

Pagination