از روز جهانی کودک تجلیل به عمل آمد

Yama
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۶
kodak

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان با برگزاری مراسمی از روز جهانی کودک در تالار انستیتوت آموزش‌های مسلکی این اداره، روز چهارشنبه ۲۲ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی، تجلیل کرد.

در این برنامه محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، کامله سعادت آریوبی آمر کودکستان‌های لوی څارنوالی، برخی از استادان کودکستان و کارکنان این اداره اشتراک کرده بودند.

محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، ضمن تبریکی روز جهانی کودک  گفت: " این اداره برای کودکان زمینه‌های خوب تفریحی، آموزشی و تعذیۀ مناسب را مساعد کرده است." آقای فیاض نقش والدین و استادان را در تربیۀ کودکان مهم عنوان کرده تأکید کرد که تمام افراد برای آیندۀ بهتر اطفال خویش مسؤول اند.

k

در همین حال کامله سعادت آریوبی آمر کودکستان‌های لوی څارنوالی، ضمن قدردانی از تلاش‌های رهبری لوی څارنوالی جهت بهبود امکانات کودکستان‌ها در این اداره گفت: "این اداره برای اطفال زمینه‌ها و فرصت‌های بهتر آموزشی و تفریحی فراهم کرده است."  وی هم‌چنان گفت که آمریت کودکستان‌های لوی څارنوالی همواره جهت رشد و تربیۀ سالم کودکان کارکنان این اداره تلاش می‌کند.

رهبری لوی څارنوالی به فراهم سازی مکان مناسب و زمینه‌های تربیتی سالم کودکان در این اداره اهمیت ویژه‌یی قایل است و همه‌ساله از روز جهانی کودک در این اداره تجلیل می‌شود.

تازه‌ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۴
Background image

ادعای جنرال حبیب‌الله احمدزی، در حضور نمایندگان شورای سراسری علمای افغانستان، رسانه‌ها، شبکۀ زنان افغان، نهادهای مدنی و دیده‌بان شفافیت بررسی می‌شود

لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان در تاریخ ۲۳ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی در یک نامۀ رسمی از این نهادها خواسته است تا نماینده‌های شان را برای اکمال پروسۀ تحقیق به این اداره معرفی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۹:۳۳
Background image

در ربع اول سال مالی ۱۳۹۸ خورشیدی، ۷۴۳ قضیۀ تخلفات اطفال، ثبت و بررسی شده است

معاونت لوی څارنوالی در امور منع خشونت علیه زنان و تخلفات اطفال، در ربع اول سال مالی ۱۳۹۸ خورشیدی، در ۳۴ ولایت کشور ۷۴۳ قضیۀ تخلفات اطفال، را ثبت و بررسی کرده است . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۲۳:۳۹
Background image

لوی‌څارنوالی انتقادهای سالم، ارزنده و سازنده را می‌پذیرد

څارنپوه نور حبیب جلال معاون لوی څارنوال این مسأله را در "کنفرانس ملی امانت‌داری، عدالت باز و نقش مردم در نهادهای عدلی و قضایی"، امروز پنج شنبه ۲۳ جوزای ۱۳۹۸خورشیدی در مرکز اطلاعات و. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها