از روز جهانی کودک تجلیل به عمل آمد

Ago
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۶
kodak

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان با برگزاری مراسمی از روز جهانی کودک در تالار انستیتوت آموزش‌های مسلکی این اداره، روز چهارشنبه ۲۲ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی، تجلیل کرد.

در این برنامه محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، کامله سعادت آریوبی آمر کودکستان‌های لوی څارنوالی، برخی از استادان کودکستان و کارکنان این اداره اشتراک کرده بودند.

محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، ضمن تبریکی روز جهانی کودک  گفت: " این اداره برای کودکان زمینه‌های خوب تفریحی، آموزشی و تعذیۀ مناسب را مساعد کرده است." آقای فیاض نقش والدین و استادان را در تربیۀ کودکان مهم عنوان کرده تأکید کرد که تمام افراد برای آیندۀ بهتر اطفال خویش مسؤول اند.

k

در همین حال کامله سعادت آریوبی آمر کودکستان‌های لوی څارنوالی، ضمن قدردانی از تلاش‌های رهبری لوی څارنوالی جهت بهبود امکانات کودکستان‌ها در این اداره گفت: "این اداره برای اطفال زمینه‌ها و فرصت‌های بهتر آموزشی و تفریحی فراهم کرده است."  وی هم‌چنان گفت که آمریت کودکستان‌های لوی څارنوالی همواره جهت رشد و تربیۀ سالم کودکان کارکنان این اداره تلاش می‌کند.

رهبری لوی څارنوالی به فراهم سازی مکان مناسب و زمینه‌های تربیتی سالم کودکان در این اداره اهمیت ویژه‌یی قایل است و همه‌ساله از روز جهانی کودک در این اداره تجلیل می‌شود.

تازه‌ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۵:۴۲
Background image

تعمیر څارنوالی استیناف ولایت لغمان، به پیش‌واز صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور به بهره برداری سپرده شد

ریاست څارنوالی استیناف ولایت لغمان در مساحت کلی سه جریب زمین که دارای ۲۰ باب اتاق کاری، تالار کنفرانس‌ها، ۱۳ باب تشناب، آشپزخانه، طعام خانه، تعمیر جداگانه برای دفتر پذیرش و ساحۀ سبز می. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۲۳:۳۸
Background image

۱۸۸ تن مشمول ۶۱ تن از زندانیان نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، از زندان پلچرخی کابل آزاد شدند

این زندانیان بربنیاد فرمان‌های عفو و تخفیف ریاست جمهوری که به مناسبت عید سعید اضحی و صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور صادر شده بود، امروز یک‌شنبه ۲۷ اسد سال ۱۳۹۸ خورشیدی از بند آزاد. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۲۰:۳۶
Background image

انتقال خلیل‌الله فیروزی از زندان به خانه، به گونه مؤقت و تحت شرایط صورت گرفته است

انتقال خلیل‌الله فیروزی از زندان به خانه‌اش، به گونه مؤقت و تحت دو شرط صورت گرفته است؛ ماندن در خانه تا صحت‌یاب شدن و اجرای تعهداتی که با کمیسیون تصفیه کابل بانک، کرده است . . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها