از روز جهانی کودک تجلیل به عمل آمد

ago_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۶
kodak

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان با برگزاری مراسمی از روز جهانی کودک در تالار انستیتوت آموزش‌های مسلکی این اداره، روز چهارشنبه ۲۲ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی، تجلیل کرد.

در این برنامه محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، کامله سعادت آریوبی آمر کودکستان‌های لوی څارنوالی، برخی از استادان کودکستان و کارکنان این اداره اشتراک کرده بودند.

محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، ضمن تبریکی روز جهانی کودک  گفت: " این اداره برای کودکان زمینه‌های خوب تفریحی، آموزشی و تعذیۀ مناسب را مساعد کرده است." آقای فیاض نقش والدین و استادان را در تربیۀ کودکان مهم عنوان کرده تأکید کرد که تمام افراد برای آیندۀ بهتر اطفال خویش مسؤول اند.

k

در همین حال کامله سعادت آریوبی آمر کودکستان‌های لوی څارنوالی، ضمن قدردانی از تلاش‌های رهبری لوی څارنوالی جهت بهبود امکانات کودکستان‌ها در این اداره گفت: "این اداره برای اطفال زمینه‌ها و فرصت‌های بهتر آموزشی و تفریحی فراهم کرده است."  وی هم‌چنان گفت که آمریت کودکستان‌های لوی څارنوالی همواره جهت رشد و تربیۀ سالم کودکان کارکنان این اداره تلاش می‌کند.

رهبری لوی څارنوالی به فراهم سازی مکان مناسب و زمینه‌های تربیتی سالم کودکان در این اداره اهمیت ویژه‌یی قایل است و همه‌ساله از روز جهانی کودک در این اداره تجلیل می‌شود.

تازه‌ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۶
Background image

نشست ارزیابی تدابیر وقایویی از شیوع ویروس کرونا در لوی څارنوالی راه اندازی شد

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان، به منظور تدابیر وقایوی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کمیتۀ را تحت ریاست مرستیال لوی څارنوالی در امور مالی و اداری ایجاد نموده که این کمیته دومین. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۲
Background image

لوی څارنوال در برنامۀ گزارش‌دهی به ملت: در سال ۱۳۹۸ خورشیدی ۴۱۰۲۶ قضیه را ثبت و بررسی شده است

څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان در برنامۀ گزارش‌دهی حکومت به ملت، روز یک شنبه ۲۵ حوت ۱۳۹۸ خورشیدی گفت که اطلاع‌رسانی دقیق، سطح آگاهی مردم از قانون و نحوۀ. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۹
Background image

حضور زنان در لوی څارنوالی نظام‌مند، بامفهوم و مطمئن است

څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال جمهوری اسلامی افغانستان در برنامۀ گرامی‌داشت از روز جهانی همبستگی زنان(هشتم مارچ) گفت که بدون مشارکت زنان و مردان دسترسی به عدالت ناممکن است . . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها