از روز جهانی کودک تجلیل به عمل آمد

ago_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۶
kodak

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان با برگزاری مراسمی از روز جهانی کودک در تالار انستیتوت آموزش‌های مسلکی این اداره، روز چهارشنبه ۲۲ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی، تجلیل کرد.

در این برنامه محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، کامله سعادت آریوبی آمر کودکستان‌های لوی څارنوالی، برخی از استادان کودکستان و کارکنان این اداره اشتراک کرده بودند.

محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، ضمن تبریکی روز جهانی کودک  گفت: " این اداره برای کودکان زمینه‌های خوب تفریحی، آموزشی و تعذیۀ مناسب را مساعد کرده است." آقای فیاض نقش والدین و استادان را در تربیۀ کودکان مهم عنوان کرده تأکید کرد که تمام افراد برای آیندۀ بهتر اطفال خویش مسؤول اند.

k

در همین حال کامله سعادت آریوبی آمر کودکستان‌های لوی څارنوالی، ضمن قدردانی از تلاش‌های رهبری لوی څارنوالی جهت بهبود امکانات کودکستان‌ها در این اداره گفت: "این اداره برای اطفال زمینه‌ها و فرصت‌های بهتر آموزشی و تفریحی فراهم کرده است."  وی هم‌چنان گفت که آمریت کودکستان‌های لوی څارنوالی همواره جهت رشد و تربیۀ سالم کودکان کارکنان این اداره تلاش می‌کند.

رهبری لوی څارنوالی به فراهم سازی مکان مناسب و زمینه‌های تربیتی سالم کودکان در این اداره اهمیت ویژه‌یی قایل است و همه‌ساله از روز جهانی کودک در این اداره تجلیل می‌شود.

تازه‌ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲ - ۱۱:۴۸
Background image

امنیت و مصونیت کارکنان لوی څارنوالی در اولویت ما قرار دارد

څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال کشور در برنامۀ اعتبار بخشی یافته‌های مقدماتی سروی سکتور عدلی و قضایی افغانستان که از سوی بنیاد آسیا(The Asia Foundation) راه اندازی شده بود گفت: ". . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۹:۲۹
Background image

برنامۀ آموزشی کارشیوۀ جدید ارزیابی اجراآت کارکنان راه اندازی شد

این برنامه از سوی ریاست عمومی انکشاف منابع بشری لوی څارنوالی در همآهنگی با کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی برای سه روز، راه اندازی شد . . . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۵
Background image

۱۷ سال زندان برای متهم اصلی و صدور قرار گرفتاری پنج تن دیگر در پیوند به قضیۀ تجاوز جنسی گروهی بالای دو زن در ولایت کاپیسا

دو زن که در تاریخ پنجم میزان ۱۳۹۹ خورشیدی به منطقۀ صیاد ولایت کاپیسا به خاطر سیاحت رفته بودند، ابتداء اختطاف و سپس مورد تجاوز جنسی گروهی قرار گرفتند. در پیوند به این قضیه در آن زمان شش. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها