اطلاعیه قرارداد تدارک ساخت آشپز خانه، جنراتور خانه و ذخیره گاه تیل

Ago
tender

Publish Date

Closing Date

بدينوسيله به تأسي از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود لوي څارنوالی  ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تدارک ساخت آشپز خانه، جنراتور خانه و ذخیره گاه تیل را به شرکت محترم ساختمانی اسحاق زی گردیزی که دفتر مرکزی آن در ولایت پکتیا شهر گردیز- افغانستان موقیعت دارد. به قیمت مجموعی مبلغ   (4,589,020) چهار میلیون و پنجصدو هشتاد و نهزار و بیست افغانی اعطاء نمايد.

اشخاص حقيقي و حكمي كه هرگونه اعتراض در زمينه داشته باشند، مي توانند اعتراض خويش را از تاريخ نشر اين اعلان الي هفت روز تقويمي طور كتبي توأم با دلايل آن به آمريت تهيه و تداركات لوي څارنوالی  ج.ا.ا واقع دارالامان ناحيه ششم شهر كابل وفق احكام ماده پنجاهم قانون تداركات ارائه نمايند.

اين اطلاعيه به معني عقد قرارداد نبوده و الي تكميل ميعاد فوق الذكر و طي مراحل قانوني بعدي، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۱۰:۴۰
Background image

قرارداد تهیه و تدارک تهیه و نصب کیبل های فولادی جهت استحکام تی وال‌ها

به تأسی از فقره دوم ماده ۴۳ قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک تهیه و نصب کیبل های فولادی جهت . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۰:۲۸
Background image

اطلاعیه قرارداد تهیه و تدارک ۱۰۱ عراده واسطه موتر سیکل

بدینوسیله به تأسی از فقره دوم ماده ۴۳ قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک ۱۰۱ عراده واسطه موتر سیکل . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۴ - ۱۰:۴۶
Background image

اطلاعیه قرارداد تدارک ترمیم اساسی دفاتر مقام

به تأسي از فقره دوم ماده ۴۳ قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود لوي څارنوالی  جمهوری اسلامی افغانستان در نظر دارد که قرارداد تدارک ترمیم اساسی دفاتر مقام را به شرکت محترم . . .

Back to tenders