اطلاعیه قرارداد تهیه و تدارک ۴۰ قلم تخم، چمن، گل و گلدان٬ نهال و غیره ساحات سبز اداره لوی څارنوالی

ago_admin
announcement

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره عالی لوی څارنوالی ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک ۴۰ قلم تخم٬ چمن٬ گل و گلدان٬ نهال و غیره ساحات سبز اداره لوی څارنوالی از بابت سال مالی ۱۳۹۸ را با شرکت محترم خدمات لوژستیکی بهار آبی  دارنده جواز نمبر D_50244  را به قیمت مجموعی مبلغ {۶۹۶،۰۱۸} ششصد و نود و شش هزار و هژده افغانی اعطاء نماید. اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به { لوی څارنوالی}واقع { سرک دارالامان عقب شفاخانه توبرکلوز بلاک B منزل اول آمریت تهیه و تدارکات } وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۷ - ۱۴:۴۵
Background image

اعلان مجدد داوطلبی تدارک و نصب برق سولری گارد تاور‌ها و پایه‌های برق چمن‌ه

اداره لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک و نصب برق سولری گارد تاور‌ها و پایه های برق چمن‌ها تحت شماره داوطلبی AGO/W . . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۲:۱۹
Background image

اعلان مجدد داوطلبی تدارک مواد صفا کاری و لوازم حفظ و مراقبت

اداره لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی  تدارک مواد صفا کاری و لوازم حفظ و مراقبت در دو لات ( مواد صفا کاری ) و ( لوازم . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۸:۵۴
Background image

داوطلبی تدارک ۱۳ قلم وسایل تکنالوژی و کمپیوتر باب از بودجه عادی

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی  تدارک ۱۳ قلم وسایل تکنالوژی و کمپیوتر باب از بودجه عادی اشتراک نموده و سافت کاپی آن . . .

Back to tenders