اطلاعیه قرارداد تهیه و تدارک 42 قلم قرطاسیه باب غیر مطبوع

Yama
announcement

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره عالی لوی څارنوالی ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک 42 قلم قرطاسیه باب غیر مطبوع را با شرکت آریا استیشنری لمیتد دارنده جواز نمبر 7052-0101 را به قیمت مجموعی مبلغ {12٬688٬000} دوازده میلیون و شش صد و هشتاد و هشت هزار افغانی اعطاء نماید. اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به { لوی څارنوالی}واقع { سرک دارالامان عقب شفاخانه توبرکلوز بلاک B منزل اول آمریت تهیه و تدارکات } وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۴
Background image

اطلاعیه قرارداد تهیه و تدارک رنگ های پرنتر و ماشین فوتوکاپی ضرورت سال مالی ۱۳۹۸

بدينوسيله به تأسي از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود آمريت تهيه و تداركات لوي څارنوالی ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک رنگ های پرنتر و ماشین . . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰
Background image

داوطلبی تدارک ساخت و تعویض پارتیشن های شعبات ضرورت این اداره در سال مالي ۱۳۹۸

اداره لوی څارنوالی ج.ا.ا ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک ساخت و تعویض پارتیشن های شعبات  ضرورت این اداره در سال مالي ۱۳۹۸  تحت شماره داوطلبی AGO/W-01 . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۹:۱۳
Background image

داوطلبی تدارک و نصب پرده های شعبات اداره لوی څارنوالی ضرورت سال مالي ۱۳۹۸

اداره لوی څارنوالی ج.ا.ا ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک و نصب پرده های شعبات اداره لوی څارنوالی  ضرورت سال مالي ۱۳۹۸  تحت شماره داوطلبیAGO/W-02/OB . . .

Back to tenders