اطلاعیه قرارداد تهیه و تدارک 42 قلم قرطاسیه باب غیر مطبوع

Yama
announcement

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (2) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره عالی لوی څارنوالی ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک 42 قلم قرطاسیه باب غیر مطبوع را با شرکت آریا استیشنری لمیتد دارنده جواز نمبر 7052-0101 را به قیمت مجموعی مبلغ {12٬688٬000} دوازده میلیون و شش صد و هشتاد و هشت هزار افغانی اعطاء نماید. اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به { لوی څارنوالی}واقع { سرک دارالامان عقب شفاخانه توبرکلوز بلاک B منزل اول آمریت تهیه و تدارکات } وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۸:۳۷
Background image

قرارداد تهیه و تدارک (۱۵) قلم وسایل برقی

بدینوسیله به تأسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره عالی لوی څارنوالی ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک (۱۵) قلم وسایل برقی را با شرکت . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۲۹
Background image

داوطلبی تدارک اعمار یک باب کانتین با تمام ملحقات آن ضرورت این اداره در سال مالي ۱۳۹۸

اداره لوی څارنوالی ج.ا.ا ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک اعمار یک باب کانتین با تمام ملحقات آن  ضرورت این اداره در سال مالي ۱۳۹۸ تحت شماره داوطلبی AGO . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۸:۳۶
Background image

اطلاعیه قرارداد تدارک و نصب پرده های شعبات

بدينوسيله به تأسي از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود آمريت تهيه و تداركات لوي څارنوالی  ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تدارک و نصب پرده های شعبات را به . . .

Back to tenders