برنامۀ آموزشی بخش نظامی و مبارزه با جرایم بین‌المللی پایان یافت

ago_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۵:۲۵
ago

این برنامه برای ۵۰ تن از څارنوالان ریاست‌های مبارزه با جرایم بین‌المللی و بخش عسکری لوی‌څارنوالی راه اندازی شده بود. این برنامۀ آموزشی دو روزه که از سوی ریاست انستیتوت آموزش‌های مسلکی با همکاری مالی  UNDP برگزار شده بود، روز دوشنبه ۲۸ میزان ۱۳۹۹ پایان یافت.

عزیزالله فصیحی رئیس انستیتوت آموزش‌های مسلکی در این برنامه گفت که در چند سال اخیر در تمام بخش‌های لوی څارنوالی به ویژه در بخش ارتقای ظرفیت کارهای بنیادی صورت گرفته است. وی افزود که ریاست انستیتوت آموزش‌های مسلکی هر سال در حدود ۱۰۰ برنامۀ ارتقای ظرفیت را برای کارکنان لوی‌څارنوالی طرح و تطبیق می‌کند.

ago

به قول آقای فصیحی فعالیت‌های این ریاست حتا در زمان قرنطین نیز متوقف نبوده و به گونۀ آنلاین برنامۀ ارتقای ظرفیت را برای کارکنان لوی څارنوالی در مرکز و ولایات برگزار کرده است.

به گفتۀ وی این ریاست در سال ۱۳۹۹ خورشیدی ۴۶ برنامۀ ارتقای ظرفیت کوتاه‌مدت را راه اندازی کرده است.

گفتنی است تا پایان سال ۱۳۹۹ خورشیدی، افزون بر راه اندازی برنامه‌های ارتقای ظرفیت در سایر بخش‌ها، ۱۰ برنامه در بخش نظامی و ۳ برنامۀ دیگر در بخش مبارزه با جرایم بین‌المللی راه اندازی خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۰:۴۳
Background image

ثبات و بقای جامعۀ بشری برمبنای عدالت و حاکمیت قانون استوار است

فریداحمد غوری معاون لوی څارنوال در امور تحقیق ، در نشستی با اعضای جامعه مدنی، وکلای مدافع، اعضای شورای ولایتی، بزرگان قومی و متنفذین ولایت هرات، این مطلب را بیان کرد.

پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۵ - ۱۵:۱۷
Background image

چهار تن به اتهام اختطاف دو تاجر در ولایت هرات، از ۷ تا ۳۰ سال حبس محکوم شدند

څارنوالی استیناف ولایت هرات قضیۀ اختطاف دو تن از تجاران شهر هرات را به مظنونیت چهارتن، به تاریخ ۲۰ میزان سال ۱۳۹۹ خورشیدی، پس از اکمال تحقیق به محکمۀ ابتدایی شهری دیوان امنیت داخلی و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۸/۱۱ - ۱۵:۳۴
Background image

جلسۀ شورای عالی لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان برگزار شد

جلسۀ شورای عالی لوی څارنوالی تحت ریاست څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال کشور، روز یکشنبه یازدهم عقرب سال ۱۳۹۹ خورشیدی برگزار شد . . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها