برنامۀ آموزشی سیستم مدیریت ثبت قضایا راه اندازی شد

ago_admin
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۸:۵۶
برنامه

این برنامه که قرار است شش روز ادامه داشته باشد، از سوی ریاست عمومی انکشاف منابع بشری لوی څارنوالی به همکاری دفتر حمایت سکتور عدلی افغانستان(JSSP)، برای ۲۵ تن از کارکنان جدید التقرر مدیریت سیستم ثبت قضایای مرکز و ولایات لوی څارنوالی روز شنبه نزدهم دلو سال ۱۳۹۸ خورشیدی، در تالار انستیتوت آموزش‌های مسلکی این اداره آغاز شد.

هدف از راه اندازی این برنامه ارتقای ظرفیت کارکنان و انتقال مسؤولیت‌های سیستم ثبت قضایا از سوی برنامۀ حمایت سکتور عدلی افغانستان به حکومت افغانستان خوانده شده است.

وحیدالله صافی آمر ارتقای ظرفیت ریاست عمومی انکشاف منابع بشری لوی څارنوالی، در این برنامه گفت که هدف از راه اندازی این برنامه آشنایی کامل کارکنان جدیدالتقرر به مدیریت سیستم ثبت قضایا بوده و این اداره تلاش می‌کند تا ظرفیت کارکنانی‌که مسؤولیت این سیستم را به عهده دارند، افزایش دهند. به گفتۀ وی، چگونگی همآهنگی بهتر با سایر نهادهای ذیربط، آموزش‌های قانون اجراآت اداری و طرز سلوک مسلکی، معرفی لوی څارنوالی و ارزیابی اجراآت از مواردی دیگری است که در این برنامه برای اشتراک‌کنندگان آموزش داده خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۷:۳۶
Background image

نشست کمیتۀ مبارزه علیه فساد اداری، شورای عالی حاکمیت قانون و مبارزه علیه فساد اداری برگزار شد

این نشست تحت ریاست څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان با حضور عبدالبصیر انور وزیر عدلیه، مرستیال لوی څارنوالی در امور تحقیق، مرستیال لوی څارنوالی در امور. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۶:۰
Background image

لوی څارنوالی ۳۹۴ قضیۀ جرایم جنایی عسکری را در ربع دوم سال مالی ۱۳۹۹، رسیدگی کرده است

لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان در ماه های حمل، ثور و جوزای سال جاری از طریق مرستیالی  لوی څارنوالی در امور عسکری، ۳۹۴ قضیۀ جنایی را ثبت، رسیدگی کرده است . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۲:۳۳
Background image

معاون لوی څارنوال در امور تحقیق از څارنوالی‌های استیناف ولایت کابل، زون شمال، شمال‌شرق وریاست عمومی مبارزه با آزار و اذیت زنان در ادارات عامه و خصوصی، دیدار کرد.

فریداحمد غوری معاون لوی څارنوال در امور تحقیق، از ریاست‌های څارنوالی استیناف ولایت کابل، څارنوالی‌های استیناف زون‌ شمال، شمال‌شرق و ریاست عمومی څارنوالی مبارزه با آزار و اذیت زنان در. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها