برنامۀ آموزشی سیستم مدیریت ثبت قضایا راه اندازی شد

ago_admin
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۸:۵۶
برنامه

این برنامه که قرار است شش روز ادامه داشته باشد، از سوی ریاست عمومی انکشاف منابع بشری لوی څارنوالی به همکاری دفتر حمایت سکتور عدلی افغانستان(JSSP)، برای ۲۵ تن از کارکنان جدید التقرر مدیریت سیستم ثبت قضایای مرکز و ولایات لوی څارنوالی روز شنبه نزدهم دلو سال ۱۳۹۸ خورشیدی، در تالار انستیتوت آموزش‌های مسلکی این اداره آغاز شد.

هدف از راه اندازی این برنامه ارتقای ظرفیت کارکنان و انتقال مسؤولیت‌های سیستم ثبت قضایا از سوی برنامۀ حمایت سکتور عدلی افغانستان به حکومت افغانستان خوانده شده است.

وحیدالله صافی آمر ارتقای ظرفیت ریاست عمومی انکشاف منابع بشری لوی څارنوالی، در این برنامه گفت که هدف از راه اندازی این برنامه آشنایی کامل کارکنان جدیدالتقرر به مدیریت سیستم ثبت قضایا بوده و این اداره تلاش می‌کند تا ظرفیت کارکنانی‌که مسؤولیت این سیستم را به عهده دارند، افزایش دهند. به گفتۀ وی، چگونگی همآهنگی بهتر با سایر نهادهای ذیربط، آموزش‌های قانون اجراآت اداری و طرز سلوک مسلکی، معرفی لوی څارنوالی و ارزیابی اجراآت از مواردی دیگری است که در این برنامه برای اشتراک‌کنندگان آموزش داده خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۶
Background image

نشست ارزیابی تدابیر وقایویی از شیوع ویروس کرونا در لوی څارنوالی راه اندازی شد

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان، به منظور تدابیر وقایوی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کمیتۀ را تحت ریاست مرستیال لوی څارنوالی در امور مالی و اداری ایجاد نموده که این کمیته دومین. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۲
Background image

لوی څارنوال در برنامۀ گزارش‌دهی به ملت: در سال ۱۳۹۸ خورشیدی ۴۱۰۲۶ قضیه را ثبت و بررسی شده است

څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان در برنامۀ گزارش‌دهی حکومت به ملت، روز یک شنبه ۲۵ حوت ۱۳۹۸ خورشیدی گفت که اطلاع‌رسانی دقیق، سطح آگاهی مردم از قانون و نحوۀ. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۶:۱۹
Background image

حضور زنان در لوی څارنوالی نظام‌مند، بامفهوم و مطمئن است

څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال جمهوری اسلامی افغانستان در برنامۀ گرامی‌داشت از روز جهانی همبستگی زنان(هشتم مارچ) گفت که بدون مشارکت زنان و مردان دسترسی به عدالت ناممکن است . . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها