برنامۀ آموزشی نقش رسانه‌ها در برابری جنسیتی برگزار شد

Hussain_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۸ - ۹:۲۴
برنامۀ دو روزۀ نقش رسانه‌ها در برابری جنسیتی از سوی ریاست حمایت از زنان لوی څارنوالی به همکاری برنامۀ حمایت از سکتور عدلی افغانستان (JSSP)، راه اندازی شد. این برنامه برای برخی از کارکنان ریاست اطلاعات و ارتباط عامه، حمایت از زنان و ریاست عمومی انکشاف منابع بشری به روز سه‌شنبه سوم حمل سال 1400 خورشیدی، برگزار شد. لیدا حیدری رئیس حمایت از زنان لوی څارنوالی، هدف از راه اندازی این برنامه را نقش رسانه‌های همگانی در برابری جنسیتی برای ارتقای ظرفیت کارکنان این اداره عنوان کرد. به گفتۀ وی، در شرایط امروزی رسانه‌ها می‌تواند در برابری جنسیتی در اداره‌های دولتی و خصوصی، نقش مهم و اساسی داشته باشد. وی با اشاره به اشتراک‌کنندگان این برنامه گفت تا با ارائۀ نظریات و پیشنهادات خویش در برنامه سهم فعال داشته و تلاش گردد تا چالش‌های موجود در این زمینه را شناسایی و راه‌حل مناسب برای آن پیشنهاد گردد. در این برنامه در مورد برابری جنسیت، مسایل جنسیتی و رسانه‌ها، نقش رسانه‌های همگانی در برابری جنسیتی، تحلیل و تشریح اخلاق رسانه‌یی به گونۀ مفصل به بحث گرفته شد. اخلاق رسانه‌یی در افغانستان، حریم خصوصی افراد و تحلیل قانون رسانه‌های همگانی از مواردی دیگری بود که در این برنامه برای اشتراک کنندگان آموزش داده شد.

تازه‌ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۱:۲۶
Background image

کارمندان لوی څارنوالی به مناسبت شهدای اخیر در کشور و ماه مبارک رمضان، مراسم ختم قران کریم را برگزار کردند

در این برنامه عبدالمبین رحیمی سرپرست مرستیالی عسکری لوی څارنوالی، وحیدالدین ارغون رئیس عمومی منابع و اداره، محمدنواب احمدزی رئیس عمومی انکشاف منابع بشری، جمشیدرسولی سخنگو و مشاور در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۲۲
Background image

دو تن از کارکنان وزارت مالیه به اتهام اخذ ۱۰ هزار دالر امریکایی رشوه بازداشت شدند

څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت، دو تن از کارکنان ریاست خزاین وزارت مالیه را به اتهام اخذ مبلغ ۱۰ هزار دالر امریکایی رشوه، بالفعل بازداشت کرد. افراد دستگیرشده در اثر اطلاع کارمند یک شرکت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۱۷
Background image

یک تن از کارکنان وزارت شهدا و معلولین به اتهام اخذ مبلغ ۳۸۰۰۰ افغانی رشوه بازداشت شد

څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت، یک تن از کارکنان بخش تدارکات وزارت شهدا و معلولین را به اتهام اخذ مبلغ ۳۸ هزار افغانی رشوه بالفعل بازداشت کرد. شخص متهم در اثر اطلاع کارمند یک شرکت خصوصی. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها