برنامۀ آموزشی کارشیوۀ جدید ارزیابی اجراآت کارکنان راه اندازی شد

Hussain_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۹:۲۹
arzyabi

برنامۀ آموزشی کارشیوۀ جدید ارزیابی اجراآت کارکنان راه اندازی شد

این برنامه از سوی ریاست عمومی انکشاف منابع بشری لوی څارنوالی در همآهنگی با کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی برای سه روز، راه اندازی شد.

برنامۀ یاد شده روز سه‌شنبه ۳۰ جدی سال ۱۳۹۹ خورشیدی،که برای ۲۵ تن از کارمندان در تعمیر لوی څارنوالی واقع تعمیر دارالامان راه‌اندازی گردیده بود، پایان یافت.

در این برنامه در مورد ارزیابی اجراآت، اصول ارزیابی اجراآت، فواید ارزیابی اجراآت و شرایط ارزیابی اجراآت کارکنان به گونۀ مفصل برای اشتراک‌کنندگان آموزش داده شد.

این در حالی است که در فورم جدید ارزیابی کارکنان، نسبت به فورم قبلی که از ۱۳ سال بدینسو اجرایی می‌شد، تغییرات چشم‌گیری به میان آمده است و قرار است کارکنان خدمات ملکی دولتی مطابق این فورم در سال ۱۴۰۰مورد ارزیابی قرار گیرند.

در کارشیوۀ جدید ارزیابی اجراآت بالای مکافات و مجازات کارکنان، ارائۀ خدمات بهتر، نوآوری و همچنان بالای مسوولیت اجراآت کارمند تأکید ګردیده است.

قابل یاد آوری است که ریاست عمومی انکشاف منابع بشری لوی څارنوالی، برای سایر کارکنان این اداره نیز برنامۀ آموزشی کارشیوۀ ارزیابی اجراآت را راه اندازی می‌نماید.

تازه‌ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۵
Background image

لوی څارنوالی ۱۸۵ قضیۀ جرایم جنایی عسکری را در ماه دلو سال ۱۳۹۹ خورشیدی، رسیدگی کرده است

این قضایا شامل ۸ مورد قتل، ۲ مورد سرقت، ۱ مورد جرم اخلاقی، ۸ مورد جرایم مالی و اداری، ۱ مورد جرایم مواد مخدر و ۱۶۶ مورد دیگر آن سایر جرایم جنایی می­باشد . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۵
Background image

۶۷تن از څارنوالان نظامی و مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی، به مناسبت روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور ترفیع فوق‌العاده گرفتند

څارنپوه محمد فرید حمیدی در برنامه‌یی که به همین منظور راه اندازی شده بود، افزون بر تبریکی روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور به اشتراک کنندگان این برنامه و مردم افغانستان، با اشاره به. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۴:۵۱
Background image

از روز ملی نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، با مراسم اهدای خون در لوی څارنوالی گرامی‌داشت به عمل آمد

این برنامه به منظور حمایت از روز ملی حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، با حضور څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال جمهوری اسلامی افغانستان، غلام حیدر علامه مرستیال لوی څارنوالی در. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها