برنامۀ آگاهی‌دهی جلوگیری از حریق و اطفاء برای کارکنان لوی څارنوالی برگزار شد

ago_admin
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۱۶:۲۹
naser hemat

ریاست خدمات لوی څارنوالی به همکاری گروپ کمپنی‌های نوبل کیوب، روز شنبه 26 میزان سال 1399 خورشیدی، برنامۀ آگاهی‌دهی جلوگیری از حریق را در تالار کنفرانس‌های لوی څارنوالی واقع تعمیر دارالامان راه اندازی نمود.

هدف از راه اندازی این برنامه آگاهی‌دهی در مورد وقایه و کنترول حریق، برای آمران مالی و اداری و بخش‌های خدماتی این اداره عنوان شده است.

ago

محمدناصر همت رئیس عمومی انکشاف منابع بشری لوی څارنوالی، در این برنامه گفت که این اداره در سال‌های پسین در بخش‌ زیربناها کارهای بنیادی انجام داده و متعهد به حفاظت آن نیز می‌باشد. به باور آقای همت، اتخاذ تدابیر بهتر و جلوگیری از حریق، یک گام مهم و حیاتی بوده و بااندک بی‌پروایی از این امر، خسارات بیشتری به بار خواهد آورد.

آقای همت با اشاره به آمران مالی و اداری گفت:"آمران مالی و اداری در قسمت حفظ و نگهداری املاک و دارایی‌های این اداره تلاش نمایند و موضوعات که در این برنامه آموزش داده می‌شود، آن‌را با سایر همکاران خویش شریک سازید."  وی روی حفاظت از اموال و املاک لوی څارنوالی تأکید کرده افزود که حفظ و نگهداری املاک و وسایل، یک امر مهم و ارزشمند برای این اداره می‌باشد.

رئیس عمومی انکشاف منابع بشری، از گروپ کمپنی‌های نوبل کیوب برای انکشاف ظرفیت کارکنان این اداره در بخش‌های کلیات حریق ابراز قدردانی کرده و از آنان خواست تا همچو برنامه‌ها را برای سایر کارکنان این اداره، راه اندازی نمایند.

در همین حال محمدنواب احمدزی رئیس عمومی کنترول و مراقبت لوی څارنوالی، این برنامه را یک گام مهم در امر ارتقای ظرفیت کارکنان لوی څارنوالی عنوان کرده و از مسؤولان کمپنی مذکور خواست تا برنامه‌های آگاهی‌دهی حریق و اطفاء را در مرکز و ولایات این اداره نیز گسترش دهد. آقای احمدزی، در ادامه گفت که لوی څارنوالی تلاش می‌نماید تا سطح تهدیدات امنیتی را برای کارکنان این اداره کاهش دهد و از کارکنان نیز خواست تا برای کاهش آن با بخش‌های امنیتی همکاری و همآهنگی لازم داشته باشد.

ago

از سوی دیگر محمدآصف فیاض رئیس خدمات لوی څارنوالی، در این برنامه گفت که لوی څارنوالی طی چند سال پسین در میان تمام ادارات دولتی در بخش‌های انکشاف زیربناها، تزئین و ارائۀ خدمات به شهروندان پیشتاز می‌باشد. آقای فیاض، راه اندازی این برنامه را در قسمت حفظ و مراقبت و جلوگیری از حریق، مهم عنوان کرده و از اشتراک‌کنندگان این برنامه خواست تا برای حفظ و مراقبت وسایل و اجناس این اداره، توجه جدی داشته باشند.

تازه‌ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۹:۵۸
Background image

لوی څارنوالی دوسیۀ ٢١ تن مشمول والی ولایت هرات، رئیس صحت عامه و سه عضو شورای ولایتی این ولایت را به اتهام فساد اداری، به محول محکمه کرد

لوی څارنوالی دوسیۀ ٢١ تن مشمول والی ولایت هرات، رئیس صحت عامه و سه عضو شورای ولایتی این ولایت را به اتهام فساد اداری، به محول محکمه کرد لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان اوراق. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۳۰ - ۱۰:۴۱
Background image

معاون پیشین اطرافی زون ۱۰۱ آسمایی کابل، به هشت ماه حبس تنفیذی، محکوم به مجازات شد

مل پاسوال سلمان ابو شریف، معاون پیشین اطرافی زون ۱۰۱ آسمایی کابل، به اتهام سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی، روز دو‌شنبه ۲۸ میزان سال ۱۳۹۹ خورشیدی، از سوی محکمۀ استیناف مرکز عدلی و. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۹ - ۱۵:۲۵
Background image

برنامۀ آموزشی بخش نظامی و مبارزه با جرایم بین‌المللی پایان یافت

این برنامه برای ۵۰ تن از څارنوالان ریاست‌های مبارزه با جرایم بین‌المللی و بخش عسکری لوی‌څارنوالی راه اندازی شده بود. این برنامۀ آموزشی دو روزه که از سوی ریاست انستیتوت آموزش‌های مسلکی. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها