توظیف یک هیأت به منظور بررسی قضیۀ ادعای تجاوز جنسی بالای یک قابله در ولایت سمنگان

ago_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲ - ۱۱:۲۲
logo

اول جوزای ۱۳۹۸

کابل- افغانستان

لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان این هیأت را به منظور بررسی قضیۀ ادعای تجاوز جنسی به مظنونیت ۹ تن بالای یک قابله در ولسوالی روی‌دوآب ولایت سمنگان توظیف کرده است.

هیأت توظیف شده به منظور بررسی همه جانبۀ این قضیه به ولایت سمنگان فرستاده می‌شود تا قضیۀ یاد شده را به گونۀ دقیق، همه‌جانبه و بی طرف تحقیق و بررسی کند.

در پیوند به این قضیه ۹ تن بازداشت شده اند که از میان این افراد چهار تن آنان زیر سن بوده و تحت حجز قرار گرفته و پنج تن دیگر آنان در توقیف اند.

در حالی که څارنوالی استیناف ولایت سمنگان نیز بررسی‌ها در این زمینه را آغاز کرده است؛ اما رهبری لوی څارنوالی این هیأتی را برای همکاری با څارنوالی استیناف سمنگان به منظور بررسی جدی و دقیق این قضیه، به این ولایت می‌فرستد.

لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان اطمینان ‌می‌دهد که این قضیه به گونۀ جدی، بی‌طرف و همه جانبه در روشنایی احکام قوانین نافذ در کشور بررسی شده و پس از تکمیل تحقیقات، یافته‌های هیأت اعزام شده به ولایت سمنگان با مردم افغانستان شریک خواهد شد.

تازه‌ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۷ - ۱۶:۱۱
Background image

بیرق سه رنگ افغانستان؛ هویت، عشق، غرور و افتخار افغان‌ها است

څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان، در برنامۀ تجلیل از هفتم اسد روز ملی بیرق ، گفت که هفتم اسد برای افغان‌ها یک روز تاریخی بوده و هویت، عشق، غرور و افتخار. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۶ - ۷:۴۸
Background image

معین پیشین وزارت ارشاد حج و اوقاف و یک عضوی شورای ولایتی بلخ، به یک‌سال و شش ماه حبس، محکوم به مجازات شدند

داعی‌الحق عابد معین و سرپرست پیشین وزارت ارشاد حج و اوقاف و محمد آصف مهمند عضوی شورای ولایتی ولایت بلخ، به اتهام تزویر و سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی، امروز یک‌شنبه پنجم اسد سال. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۱۵:۴۰
Background image

رئیس عمومی ادارۀ ملی نورم و استندرد، معاون تخنیکی و مدیر پروژه‌های آن اداره به‌ ا‌تهام مبلغ ۲۰۰ هزار دالر امریکایی رشوت؛ دستگیر شدند.

شب‌ گذشته رئیس ادارۀ ملی نورم و استندرد، به‌اساس شکایت یک تن از متشبثین خصوصی به‌شمارۀ اختصاصی ثبت شکایات ۱۸۰ لوی څارنوالی به اتهام اخذ مبلغ یک‌صدهزار دالر امریکایی به‌گونۀ بالفعل از. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها