جلسۀ کمیتۀ انتقال محکومین برگزار شد

yama_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۲:۳۷
جلسه

این نشست تحت ریاست محترم مولوی شمس الدین شریعتی سرپرست لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام با اشتراک اعضای کمیتۀ انتقال محکومین، راه اندازی شد.

جلسه روز یکشنبه دوم ربیع الاول سال 1445 هجری قمری در مقر لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام برگزار شد.

نشست با آیات چندی از کلام الله مجید آغاز شد.

جلسه

در این جلسه به منظور ایجاد همآهنگی بهتر و تسریع روند انتقال محکومین اتباع افغانستان از کشورهای خارجی تصمیم اتخاذ گردید تا نشستی با جناب وزیر محترم وزارت امور خارجه با اشتراک اعضای این کمیته دایر و روی موضوعات مورد نیاز بحث و تبادل نظر صورت گیرد.

از سوی دیگر به منظور دریافت احصائیه و آمار دقیق از تعداد محکومین رهاشده از جمع محکومین انتقال یافته از کشور ایران و تعداد باقی‌ماندۀ آن‌ها، به ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها وظیفه سپرده شد تا آمار متذکره را ارائه و در دسترس این کمیته قرار دهند.

جلسه

در این نشست به ادارات کشفی، استخباراتی(وزارت امور داخله و ریاست عمومی استخبارات) و ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها اخبار گردید تا از گرفتاری اتباع خارجی در کشور و رهایی آن‌ها، کمیتۀ انتقال را در جریان قرار دهند.

در این جلسه بحث گردید تا به کشور صادر کنندۀ حکم از رهایی قانونی محکومین انتقال یافته از جمهوری اسلامی ایران، از طریق وزارت امور خارجه جهت حصول اطمینان آگاهی‌دهی صورت گیرد.

گفتنی است که کمیتۀ انتقال زندانیان، مظنونین و محکومین اتباع افغانستان، تحت ریاست سرپرست لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام با اشتراک نمایندگان وزارت‌های امور خارجه، داخله، مهاجرین و عودت کننده‌گان، عدلیه و ادارۀ تنظیم امور زندان‌ها تشکیل شده است.

تازه‌ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۶/۲۷ - ۱۲:۳۷
Background image

جلسۀ کمیتۀ انتقال محکومین برگزار شد

این نشست تحت ریاست محترم مولوی شمس الدین شریعتی سرپرست لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام با اشتراک اعضای کمیتۀ انتقال محکومین، راه اندازی شد . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۵/۱۷ - ۱۱:۱۷
Background image

نشست کمیتۀ انتقال محکومین راه اندازی شد

این نشست تحت ریاست محترم مولوی شمس‌الدین شریعتی سرپرست لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام ا.ا.ا با اشتراک اعضای کمیتۀ انتقال محکومین، روز شنبه 18محرم الحرام سال 1445 هجری قمری. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۴/۵ - ۱۱:۳۸
Background image

کمیتۀ انتقال محکومین به سلسلۀ نشست‌های قبلی جلسه برگزار کرد

اعضای کمیتۀ انتقال محکومین ا.ا.ا از کشورهای خارجی به سلسلۀ نشست‌های قبلی خویش، پیرامون شمولیت محکومین انتقال یافتۀ اتباع افغانستان از جمهوری اسلامی ایران در فرمان عفو به مناسبت عید سعید. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها