دیدار رئیس څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین المللی با نمایندگان دفتر سازمان ملل‌متحد در کابل

Yama
شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۸:۷
jaraym

محمدداود افضلی رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم بین‌المللی، ستیفن موناکو مشاور تحقیقاتی، اریکا بوسیی آمر امور قضایی و برخی دیگر از کارکنان دفتر سازمان ملل متحد در کابل دیدار کرد. این دیدار، روز ‌یک‎‌شنبه ۱۴ دلو ۱۳۹۷ خورشیدی در دفتر آقای افضلی راه اندازی شد.

رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم بین‌المللی در این نشست از همکاری نهادهای بین‌المللی به ویژه سازمان ملل‌متحد با افغانستان ابراز قدردانی کرد.

ارتقای ظرفیت کاری کارکنان ریاست څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین‌المللی، چگونگی همکاری نهادهای کشفی، همکاری و همآهنگی نهادهای ذیربط دولتی و غیر دولتی و نهادهای بین‌المللی با این ریاست و رعایت اصول محاکمات عادلانه در اجراآت  آن از موارد دیگری بود که در این نشست در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

نمایندگان دفتر سازمان ملل متحد به ریاست څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین‌المللی وعده سپردند که این ریاست را در بخش‌های تخنیکی همکاری خواهند کرد.

تازه‌ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۷
Background image

خبرنامۀ مطبوعاتی

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان هیأتی را برای بررسی قضیه‌یی که از سوی ارگان کشفی به اتهام سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی رؤسا و اعضای  پیشین کمیسیون مستقل انتخابات و کمیسیون. . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۸:۷
Background image

دیدار رئیس څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین المللی با نمایندگان دفتر سازمان ملل‌متحد در کابل

محمدداود افضلی رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم بین‌المللی، ستیفن موناکو مشاور تحقیقاتی، اریکا بوسیی آمر امور قضایی و برخی دیگر از کارکنان دفتر سازمان ملل متحد در کابل دیدار کرد. این دیدار. . .

شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۶
Background image

پیام تسلیت رهبری ادارۀ لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که صبح امروز در یک حملۀ ناجوانمردانۀ تروریستی، مرحوم بریالی برلاس فرزند سلطان‌عزیز څارنوال امنیت عامۀ  ریاست څارنوالی  استیناف ولایت لوگر ، مورد سوء. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها