دیدار رئیس څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین المللی با نمایندگان دفتر سازمان ملل‌متحد در کابل

Ago
شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۸:۷
jaraym

محمدداود افضلی رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم بین‌المللی، ستیفن موناکو مشاور تحقیقاتی، اریکا بوسیی آمر امور قضایی و برخی دیگر از کارکنان دفتر سازمان ملل متحد در کابل دیدار کرد. این دیدار، روز ‌یک‎‌شنبه ۱۴ دلو ۱۳۹۷ خورشیدی در دفتر آقای افضلی راه اندازی شد.

رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم بین‌المللی در این نشست از همکاری نهادهای بین‌المللی به ویژه سازمان ملل‌متحد با افغانستان ابراز قدردانی کرد.

ارتقای ظرفیت کاری کارکنان ریاست څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین‌المللی، چگونگی همکاری نهادهای کشفی، همکاری و همآهنگی نهادهای ذیربط دولتی و غیر دولتی و نهادهای بین‌المللی با این ریاست و رعایت اصول محاکمات عادلانه در اجراآت  آن از موارد دیگری بود که در این نشست در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

نمایندگان دفتر سازمان ملل متحد به ریاست څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین‌المللی وعده سپردند که این ریاست را در بخش‌های تخنیکی همکاری خواهند کرد.

تازه‌ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۱:۲۴
Background image

دوسیۀ آزار و اذیت جنسی بانوان فوتبالیست کشور به محکمه سپرده شد

دوسیۀ ادعای آزار و اذیت جنسی بانوان فوتبالیست کشور که چندی قبل از سوی یک روزنامۀ بین‌المللی به نشر رسیده بود، روز پنج‌شنبه ۲۰ سرطان ۱۳۹۸ خورشیدی به محکمۀ مبارزه با خشونت علیه زنان. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۲۲:۷
Background image

شورای عالی لوی څارنوالی برگزار شد

جلسۀ شورای عالی لوی څارنوالی تحت ریاست څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان، امروز یک‌شنبه ۳۰ سرطان ۱۳۹۸ خورشیدی، برگزار شد.

در بخش نخست جلسه شورای عالی، در. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۷:۱۲
Background image

عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، از سوی محکمۀ استیناف بری‌الذمه شناخته شد

عبدالرزاق وحیدی وزیر پیشین مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و حشمت‌الله فرزند سیداحمد معاون شرکت طباعتی احمدی، از سوی محکمۀ استیناف مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری، به. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها