دیدار رئیس څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین المللی با نمایندگان دفتر سازمان ملل‌متحد در کابل

Yama
شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۸:۷
jaraym

محمدداود افضلی رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم بین‌المللی، ستیفن موناکو مشاور تحقیقاتی، اریکا بوسیی آمر امور قضایی و برخی دیگر از کارکنان دفتر سازمان ملل متحد در کابل دیدار کرد. این دیدار، روز ‌یک‎‌شنبه ۱۴ دلو ۱۳۹۷ خورشیدی در دفتر آقای افضلی راه اندازی شد.

رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم بین‌المللی در این نشست از همکاری نهادهای بین‌المللی به ویژه سازمان ملل‌متحد با افغانستان ابراز قدردانی کرد.

ارتقای ظرفیت کاری کارکنان ریاست څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین‌المللی، چگونگی همکاری نهادهای کشفی، همکاری و همآهنگی نهادهای ذیربط دولتی و غیر دولتی و نهادهای بین‌المللی با این ریاست و رعایت اصول محاکمات عادلانه در اجراآت  آن از موارد دیگری بود که در این نشست در مورد آن بحث و تبادل نظر شد.

نمایندگان دفتر سازمان ملل متحد به ریاست څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین‌المللی وعده سپردند که این ریاست را در بخش‌های تخنیکی همکاری خواهند کرد.

تازه‌ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۳:۱۵
Background image

لوی څارنوالی در سال ۱۳۹۷ خورشیدی به ۴۱۶۵۸ قضیه رسیدگی کرده است

لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان گزارش اجراآت سال ۱۳۹۷ خورشیدی‌اش را در کنفرانس" پاسخ‌دهی حکومت به ملت" روز دوشنبه، دوم ثور سال ۱۳۹۸ در مرکز اطلاعات و رسانه‌های حکومت ارائه کرد. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۲:۵۷
Background image

کارکنان دستگاه عدلی و قضایی باید الگوی قانون‌مداری و عدالت‌محوری باشند

‌این مسأله را وحیدالدین ارغون معاون لوی څارنوال در امور مالی و اداری و رئیس هیأت بررسی اجراآت و کارکردهای ولایت‌های زون غرب کشور در دیدار با مسؤولان محلی، نهادهای مردمی، علما، نماینده. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱ - ۱۵:۵۱
Background image

شش تن به اتهام غدر، به گونۀ علنی محاکمه شدند

شش تن از کارکنان وزارت امور مهاجرین و عودت‌ کنندگان از سوی محکمۀ استیناف مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری، به اتهام غدر، امروز یک شنبه اول ثور سال ۱۳۹۸ خورشیدی، به. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها