رؤسای جدید مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری و انکشاف منابع بشری معرفی شدند

Hussain_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۸ - ۱۰:۴

بر اساس حکم مقام ریاست جمهوری اسلامی افغانستان، محمدظریف علم استانکزی به عوض فضل سلطان صافی به عنوان رئیس عمومی مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری و محمدنواب احمدزی به عوض محمدناصر همت به عنوان رئیس عمومی انکشاف منابع بشری لوی‌څارنوالی تعیین و معرفی شدند.

برنامه‌یی به همین منظور با حضور داکتر غلام‌حیدر علامه معاون تعقیب قضایی لوی څارنوالی و برخی از رؤسای مرکزی این اداره، امروز شنبه هفتم حمل ۱۴۰۰ خورشیدی در تالار شورای عالی لوی‌څارنوالی واقع شهرنو راه اندازی شد.

آقای علامه در این برنامه ضمن ابراز تبریکی سمت‌های جدید به آقای استانکزی و آقای احمدزی در دو سمت کلیدی در لوی‌څارنوالی، برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

در همین حال محمدنواب احمدزی رئیس جدید عمومی انکشاف منابع بشری از اعتماد رهبری لوی څارنوالی و رئیس جمهوری اسلامی افغانستان ابراز قدردانی کرد. وی افزود که با یک تعهد و انگیزۀ جدید و دیدگاه بزرگ در زمینۀ تشخیص و تقرر کادرها در این اداره تلاش خواهد کرد.

از سوی دیگر محمدظریف علم استانکزی رئیس جدید مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری از اعتماد جلالتمآب رئیس جمهوری و لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان ابراز تشکر کرده گفت که از فرصت به دست‌آمده به بهترین شکل در راستای کاهش و مبارزۀ جدی با فساد اداری استفاده خواهد کرد.

تازه‌ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۱:۲۶
Background image

کارمندان لوی څارنوالی به مناسبت شهدای اخیر در کشور و ماه مبارک رمضان، مراسم ختم قران کریم را برگزار کردند

در این برنامه عبدالمبین رحیمی سرپرست مرستیالی عسکری لوی څارنوالی، وحیدالدین ارغون رئیس عمومی منابع و اداره، محمدنواب احمدزی رئیس عمومی انکشاف منابع بشری، جمشیدرسولی سخنگو و مشاور در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۲۲
Background image

دو تن از کارکنان وزارت مالیه به اتهام اخذ ۱۰ هزار دالر امریکایی رشوه بازداشت شدند

څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت، دو تن از کارکنان ریاست خزاین وزارت مالیه را به اتهام اخذ مبلغ ۱۰ هزار دالر امریکایی رشوه، بالفعل بازداشت کرد. افراد دستگیرشده در اثر اطلاع کارمند یک شرکت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۱۷
Background image

یک تن از کارکنان وزارت شهدا و معلولین به اتهام اخذ مبلغ ۳۸۰۰۰ افغانی رشوه بازداشت شد

څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت، یک تن از کارکنان بخش تدارکات وزارت شهدا و معلولین را به اتهام اخذ مبلغ ۳۸ هزار افغانی رشوه بالفعل بازداشت کرد. شخص متهم در اثر اطلاع کارمند یک شرکت خصوصی. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها