رئیس جمهور گزارش کارکردهای رهبری لوی څارنوالی را استماع نمود

Hussain_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۷:۵۹
p

رئیس جمهور محمد اشرف غنی قبل از ظهر امروز در جلسه با رهبری لوی څارنوالی، گزارش کارکردهای رهبری اداره متذکره را استماع نمود و به منظور بهترشدن امور به آنان هدایات لازم داد.

ابتدا ذبیح الله کلیم سرپرست لوی څارنوالی و مسئولین ریاست های مختلف این اداره، گزارش خویش را در زمینه های ایجاد کمیته های هشتگانه، استخدام افراد جدید، هماهنگی با وزارت ها و ادارت مختلف، ارتقای ظرفیت، سیستم های معیاری، مبارزه علیه فساد و حاکمیت قانون، با رئیس جمهور شریک ساختند.

رئیس جمهور از کارکردهای رهبری لوی څارنوالی و پیشرفت های این اداره تشکر کرده، گفت که تغییرات پسین در لوی څارنوالی و مقرری ها باید نتیجه‌محور باشد. هر رئیس که مداخله می کند و مسیر قضایا را تغییر میدهد، قابل بخشش نیست، سیستم باید به گونه اساسی اصلاح و پاک گردد.

رئیس جمهور گفت که مسئولین لوی څارنوالی در گزارش های شان فیصدی اصلاحات را مشخص و نوع مناسبات شان با وزارت ها و ادارات دیگر را واضح نمایند تا اندازه مسئولیت های شان واضح گردد. وی افزود که در این دستگاه عدالت باید ظرفیت څارنوالان ارتقا یابد.

رئیس جمهور کشور در اخیر سخنانش، گفت که بخاطر تسریع امور څارنوالی و قضا و موثریت بیشتر، گام های اساسی برداشته شود و جهت اصلاحات، تمام امکانات مورد نیاز فراهم گردد. ضمن جلوگیری اساسی از دست درازی ها، مردم باید به تعقیب اساسی قضایا و حل و فصل آن باور داشته باشند.

تازه‌ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۲
Background image

دورۀ آموزش ترجمه و تفسیر قرآن عظیم الشان در لوی څارنوالی آغاز شد

این برنامه به مناسبت ماه مبارک رمضان برای کارمندان لوی څارنوالی آغاز شد. این برنامۀ مبارک طی محفل با شکوه با حضور داشت رؤسا و کارمندان این اداره از سوی ریاست محترم دعوت و ارشاد روز یک. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۹:۷
Background image

تثبیت و شناسائی حدود (۱۷۲۸) تن زندانی افغان آماده به انتقال از زندان‌های ایران به افغانستان

بر اساس دعوت رسمی جمهوری اسلامی ایران، لوی څارنوال ا.ا.ا در راس یک هیأت عالیرتبه روز جمعه پنجم حوت سال ۱۴۰۱ خورشیدی مطابق سوم شعبان المعظم سال ۱۴۴۴ هجری قمری، به منظور انتقال زندانیان. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۹:۰
Background image

کابینۀ ا.ا.ا کمیتۀ انتقال محکومین را به ریاست لوی څارنوال تایید کرد

کابینۀ ا.ا.ا در بیست و ششمین نشست خویش کمیتۀ انتقال محکومین به ریاست لوی څارنوال را تصویب کرد . . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها