قرارداد تهیه و تدارک (۱۵) قلم وسایل برقی

ago_admin
announcement

Publish Date

Closing Date

بدینوسیله به تأسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره عالی لوی څارنوالی ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک (۱۵) قلم وسایل برقی را با شرکت خدمات لوژستیکی خالد احمدزی دارنده جواز نمبر ۳۵۳۹۵ را به قیمت مجموعی مبلغ {۳،۶۴۴،۰۰۰} سه میلیون و ششصد و چهل و چهار هزار افغانی اعطاء نماید. اشخاص حقیقی و حکمی که هرگونه اعتراض در زمینه داشته باشند، می توانند اعتراض خویش را از تاریخ نشر این اعلان الی هفت روز تقویمی طور کتبی توأم با دلایل آن به { لوی څارنوالی} واقع { سرک دارالامان عقب شفاخانه توبرکلوز بلاک B منزل اول آمریت تهیه و تدارکات } وفق احکام ماده پنجاهم قانون تدارکات ارائه نمایند.

این اطلاعیه به معنی عقد قرارداد نبوده و الی تکمیل میعاد فوق الذکر و طی مراحل قانونی بعدی، قرارداد منعقد نخواهد شد.

More tenders

یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۷ - ۱۱:۳۳
Background image

اطلاعیه اعطأ قرارداد تهیه و تدارک ۶۲ قلم روعنیات و فلتر باب

لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک ۶۲ قلم روعنیات و فلتر باب را برای  شرکت محترم تجارتی شمس وارث لمیتد دارنده جواز نمبر 0101-4158 به قیمت مجموعی . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۰:۳۴
Background image

اطلاعیه به تعویق افتادن جلسات آفرگشایی پروژه های تدارکاتی

به تاسی از مصوبه شماره دوم مورخ ۸ حمل ۱۳۹۹ کابینه جمهوری اسلامی افغانستان و به استناد جز اول ماده دهم طرزالعمل تنظیم رژیم کاری به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ( کوید ۱۹) در ادارات . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱/۱۲ - ۱۱:۴۶
Background image

اطلاعیه تمدید آفرگشایی پروژه مواد صفاکاری و لوازم حفظ و مراقبت و پروژه وسایل برقی

به اساس شرطنامه و اعلانات که قبلاً  صورت گرفته است، آفر گشایی پروژه مواد صفاکاری و لوازم حفظ و مراقبت به تاریخ  ۱۲  حمل  ۱۳۹۹ و آفرگشایی پروژه وسایل برقی به تاریخ ۱۷ حمل ۱۳۹۹ ذکر گردیده . . .

Back to tenders