قرارهای کشفی و گرفتاری جرایم بین‌المللی، به‌گونۀ جدی پی‌گیری می‌شود

Hussain_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۲۴ - ۱۳:۱۳
agp

نشستی به همین منظور با حضور جنرال شمس‌الله احمدزی رئیس عمومی څارنوالی مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی، محمدداود افضلی رئیس څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین‌المللی و عبدالولی مزاروال رئیس څارنوالی استیناف عسکری وزارت امور داخله در تاریخ ۲۱ سرطان ۱۴۰۰ خورشیدی راه اندازی شد.

در این نشست بر همآهنگی و همکاری بهتر و بیشتر میان نهادهای ذیربط، ارائۀ خدمات عدلی منصفانه، شفاف، مؤثر، مسؤولانه، پاسخگو، مستقل و مسلکی تأکید کردند. روابط بهتر و موثر و همآهنگی لازم با ارگان‌های کشفی در راستای از میان برداشتن چالش‌ها و جست‌‎وجوی راه‌حل‌های مرتبط به جرایم بین المللی، از موارد مهم دیگر بود که در این نشست بر آن تأکید شد.

در این نشست فیصله شد که به منظور تطبیق قرارهای کشفی و گرفتاری که از سوی ریاست څارنوالی مبارزه علیه جرایم بین‌المللی عنوانی مراجع  کشفی صادر می‌شود، څارنوالی عمومی مبارزه علیه جرایم امنیت داخلی و خارجی و څارنوالی عسکری وزارت امور داخله با مسؤولان مربوط در ریاست عمومی امنیت ملی و وزارت امور داخله، همآهنگی و همکاری لازم داشته باشند.

 

تازه‌ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۱۲:۴۶
Background image

څارنوالی استیناف ولایت ننگرهار در ربع دوم ۱۴۰۰، ۸۹۸ قضیه را ثبت ورسیده گی کرده است

ریاست څارنوالی استیناف ولایت ننگرهار۸۹۸  قضیه را در پرتو احکام قوانین نافذۀ کشور ثبت ورسیدگی کرده است . . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۸:۲۵
Background image

بیرق سه رنگ افغانستان؛ سمبول واقعی افغان‌ها است

محترم ذبیح‌الله کلیم سرپرست لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان، در برنامهء گرامی‌داشت از هفتم اسد روز ملی بیرق افغانستان گفت که بیرق سه رنگ افغانستان هویت افغان‌ها بوده و بیرق در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۸:۶
Background image

بررسی ۱۴۶۴ قضیه خشونت علیه زنان در ربع اول سال مالی ۱۴۰۰

لوی‌څارنوالی دولت ج.ا.ا از آغاز سال مالی ۱۴۰۰ الی ماه ثور ۱۴۰۰ خورشیدی به تعداد ۱۴۶۴ قضیه را که شامل ۱۶۲۶ متهم می‌باشد؛ مورد تحقیق و بررسی قرار داده است . . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها