لوی څارنوالی هیاتی را برای بررسی ادعای جنرال احمدزی توظیف کرد

Ago
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۷:۷
jamshid rasoolu

موضوع ادعای جنرال حبیب‌الله احمدزی، مشاور پیشین امنیت خاص ریاست جمهوری، در  مورد صحبت‌هایی که اخیراً با رسانه‌ها مطرح کرده است، به منظور بررسی قانونی از طرف معاونت پالیسی، نظارت و بررسی ریاست عمومی دفتر مقام عالی ریاست جمهوری به ادارۀ لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان مواصلت ورزیده است.

جمشید رسولی، سخنگوی لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان ‌در کنفرانس خبری امروز، هفتم جوزا در مرکز اطلاعات و رسانه‌های حکومت گفت: «لوی څارنوالی هیاتی را به‌خاطر بررسی گفته‌های اخیر جنرال حبیب‌الله احمدزی با رسانه های داخلی، توظیف نموده است."

به گفته آقای رسولی، هیات در یک نامۀ رسمی از جنرال حبیب‌الله احمدزی خواسته است که تا روز پنجشنبه مؤرخ ۹ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی، تمام اسناد، شواهد و مدارک دست داشته اش را به هیأت تحقیق موظف بسپارد."

آقای رسولی همچنان افزود که ادارۀ لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان، اطمینان می‌دهد که قضیه‌ را به شکل جدی و عادلانه، در روشنایی احکام قانون به‌گونۀ بی‌طرفانه و مستقلانه رسیدگی نموده؛ بر بنیاد اسناد، شواهد و مدارکی که در جریان تحقیق به‌ دسترس هیأت تحقیق قرار می‌گیرد، تصمیم قانونی اتخاذ نموده و نتایج آن را در حدود احکام قانون، اطلاع رسانی و با مردم شرافتمند کشور شریک خواهد کرد.

تازه‌ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۵:۴۷
Background image

مراسم ختم قران کریم برای شادیی روح شهدای اخیر، در لوی څارنوالی برگزار شد

این برنامه به احترام شهدای لوی څارنوالی که در این اواخر در مرکز و ولایات به شهادت رسیده اند، امروز چهارشنبه ۲۹ عقرب ۱۳۹۸ خورشیدی، در مسجد واقع دفتر دارالامان این اداره راه اندازی شد.

د. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۵:۲۵
Background image

۹۵ قلم ادویه از سوی شفاخانۀ خصوصی بلاسم به کلینک صحی لوی څارنوالی، مساعدت شد

این ادویه که ارزش مجموعی آن بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار افغانی می‌شد، امروز چهارشنبه ۲۹ عقرب ۱۳۹۸ خورشیدی، از سوی مسؤولان شفاخانۀ بلاسم به کلینک صحی لوی څارنوالی رسماً تسلیم داده شد .. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۵:۲۳
Background image

تعمیر ریاست څارنوالی استیناف ولایت دایکندی به بهره‌برداری سپرده شد

این تعمیر با داشتن بیش از ۲۸ باب دفاتر کاری، ۱۳ باب تشناب عصری، یک باب تالار کنفرانس، یک باب طعام‌خانه و یک باب دفتر پذیرش مراجعه‌کنندگان می‌باشد. تعمیر یاشده با سهولت سیستم برقی، مرکز. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها