معاونت لوی څارنوالی در امور عسکری، ۵۵۴ قضیه را ثبت و بررسی کرده است

Ago
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۱:۳۶
ago

بر اساس گزارش معاونت لوی څارنوالی در امور عسکری، در ماه حمل سال ۱۳۹۸ خورشیدی، در سراسر کشور ۵۵۴ قضیۀ جرایم جنایی اتفاق افتاده است.

بر بنیاد این گزارش، ۲۰۳ قضیه پس از ترتیب اتهام‌نامه و صورت دعوی، به محکمۀ ابتدایی محول شده که در مورد ۵۰ قضیۀ آن فیصله گردیده و ۳۹  قضیۀ آن فیصله محکمۀ استیناف را دربر گرفته است. در این گزارش آمده است که کار روی ۱۵۳ مورد دیگر قضایا جریان دارد.

در گزارش یاد شده آمده است که ۱۷ قضیه به مراجع مربوط مسترد شده و ۵۰ قضیۀ دیگر، نسبت عدم دلایل کافی الزام، حفظ شده است.

در این گزارش همچنان تصریح شده است که این قضایا مشمول دوازده مورد جرایم علیه اشخاص، پنج مورد جرایم علیه اموال (فریب‌کاری، جعل و تزویر، رشوه، اخاذی غیر قانونی و اختلاس) و چهار مورد جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی، می¬باشد.

طبق آمار ارائه شده در این گزارش، مبلغ دو میلیون و ۷۹۱ هزار و ۶۱۸ افغانی، بابت جزای نقدی، اختلاس، مواد مخدر و وضع پنجاه  در صد معاش منسوبان بخش عسکری حصول و به حساب قطعی دولت واریز شده است.

تازه‌ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۱:۰
Background image

تعمیر څارنوالی‌های استیناف ولایات خوست و لغمان به بهره‌برداری سپرده شد

 بر بنیاد گزارش معاونت لوی څارنوالی در امور مالی و اداری، کار اعمار ساختمان څارنوالی‌های استیناف ولایات خوست و  لغمان در ۱۸ ماه به گونۀ صد در صد تکمیل شده است. در این گزارش آمده است که. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۲۰:۳۶
Background image

پیشرفت کار هشت پروژۀ ساخت و ساز در لوی‌څارنوالی

بر اساس گزارش معاونت لوی څارنوالی در امور مالی و اداری، هشت پروژۀ ساختمانی در سال مالی ۱۳۹۸خورشیدی، در تعمیر لوی څارنوالی واقع دارالامان، اعمار و بخشی از آن، به بهره‌برداری سپرده شده. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۵:۵۳
Background image

سه پروژۀ ساختمانی لوی څارنوالی، تکمیل و به بهره‌برداری سپرده شد

این پروژه‌ها شامل اعمار سیستم تصفیه خانۀ فاضلاب (دیواتس)، اعمار دروازه‌های ضد گلوله(رزهی)، اتاق حفاظت‌شده (save room) دیوار‌های محافظتی و ترمیم دفاتر کاری څارنوالی استیناف ولایت کابل،. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها