نشست همآهنگی معاونت منع خشونت علیه زنان لوی څارنوالی با آمریت‌های حل منازعات خانوادگی حوزه‌های کابل برگزار شد

Yama
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱
gender

این برنامه از سوی معاونت منع خشونت علیه زنان و رسیدگی به تخلفات اطفال لوی څارنوالی، با همکاری سازمان بین‌المللی انکشاف حقوق(IDLO)، روز سه‌شنبه ۱۸ جدی ۱۳۹۷خورشیدی در تعمیر لوی څارنوالی واقع شهر نو کابل راه اندازی شد. در این برنامۀ دو روزه، مشاور و برخی از کارکنان معاونت منع خشونت علیه زن، آمران ۱۸ حوزۀ امنیتی شهر کابل و معاونان بخش حل منازعات خانوادگی این حوزه‌ها حضور داشتند.

gender

آقای صمدی مشاور معاونت منع خشونت علیه زن و رسیدگی به تخلفات اطفال در این برنامه گفت که همکاری و همآهنگی این معاونت با معاونان حل منازعات خانوادگی این حوزه‌ها بیشتر از پیش تقویت شده است. وی افزود: "این معاونت، آمادۀ هرنوع همکاری قانونی با معاونان حل منازعات خانوادگی این حوز‌ه‌ها است."

 وی با اشاره به معاونان حل منازعات خانوادگی افزود که اگر با مشکلاتی مواجه می‌شوید، با معاونت منع خوشنت علیه زن و رسیدگی به تخلفات اطفال لوی څارنوالی شریک سازید تا به زودترین فرصت ممکن با رهبری شریک و در راستای حل آن تلاش شود.

از سوی دیگر برخی از معاونان حل منازعات خانوادگی حوزه‌های یاد شده، نبود دفترکاری و وسایط حمل و نقل را از مشکلات موجود سد راه شان عنوان کرده و خواهان توجه در این زمینه شدند.

 

 

 

تازه‌ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱ - ۱۶:۴۰
Background image

در سال جاری خورشیدی، به بیشتر از ۲۰۰۰ قضیۀ خشونت علیه زنان رسیدگی شده است

مسأله‌یی که څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان در "کنفرانس ملی همآهنگی حاکمیت قانون در امر مبارزه با خشونت علیه زنان" بیان کرد. این کنفرانس، امروز دوشنبه. . .

یکشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۵
Background image

شش تن به اتهام سوء استفاده از صلاحیت های وظیفه‌یی، تزویر و غدر به گونۀ علنی محاکمه شدند

این شش تن از سوی محکمۀ ابتدایی مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری، امروز ‌سه شنبه ۲۵ جدی سال ۱۳۹۷ خورشیدی، به گونه علنی محاکمه شدند . . .

پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱:۴۷
Background image

نشست همآهنگی میان لوی څارنوالی و وکلای گذر زون شمال کابل برگزار شد

این نشست با حضور څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان، رؤسای څارنوالی‌های عسکری ولایت کابل، څارنوالی استیناف زون شمال کابل و برخی از څارنوالان این ریاست و. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها