نشست همآهنگی معاونت منع خشونت علیه زنان لوی څارنوالی با آمریت‌های حل منازعات خانوادگی حوزه‌های کابل برگزار شد

Ago
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱
gender

این برنامه از سوی معاونت منع خشونت علیه زنان و رسیدگی به تخلفات اطفال لوی څارنوالی، با همکاری سازمان بین‌المللی انکشاف حقوق(IDLO)، روز سه‌شنبه ۱۸ جدی ۱۳۹۷خورشیدی در تعمیر لوی څارنوالی واقع شهر نو کابل راه اندازی شد. در این برنامۀ دو روزه، مشاور و برخی از کارکنان معاونت منع خشونت علیه زن، آمران ۱۸ حوزۀ امنیتی شهر کابل و معاونان بخش حل منازعات خانوادگی این حوزه‌ها حضور داشتند.

gender

آقای صمدی مشاور معاونت منع خشونت علیه زن و رسیدگی به تخلفات اطفال در این برنامه گفت که همکاری و همآهنگی این معاونت با معاونان حل منازعات خانوادگی این حوزه‌ها بیشتر از پیش تقویت شده است. وی افزود: "این معاونت، آمادۀ هرنوع همکاری قانونی با معاونان حل منازعات خانوادگی این حوز‌ه‌ها است."

 وی با اشاره به معاونان حل منازعات خانوادگی افزود که اگر با مشکلاتی مواجه می‌شوید، با معاونت منع خوشنت علیه زن و رسیدگی به تخلفات اطفال لوی څارنوالی شریک سازید تا به زودترین فرصت ممکن با رهبری شریک و در راستای حل آن تلاش شود.

از سوی دیگر برخی از معاونان حل منازعات خانوادگی حوزه‌های یاد شده، نبود دفترکاری و وسایط حمل و نقل را از مشکلات موجود سد راه شان عنوان کرده و خواهان توجه در این زمینه شدند.

 

 

 

تازه‌ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۴
Background image

ادعای جنرال حبیب‌الله احمدزی، در حضور نمایندگان شورای سراسری علمای افغانستان، رسانه‌ها، شبکۀ زنان افغان، نهادهای مدنی و دیده‌بان شفافیت بررسی می‌شود

لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان در تاریخ ۲۳ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی در یک نامۀ رسمی از این نهادها خواسته است تا نماینده‌های شان را برای اکمال پروسۀ تحقیق به این اداره معرفی. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۹:۳۳
Background image

در ربع اول سال مالی ۱۳۹۸ خورشیدی، ۷۴۳ قضیۀ تخلفات اطفال، ثبت و بررسی شده است

معاونت لوی څارنوالی در امور منع خشونت علیه زنان و تخلفات اطفال، در ربع اول سال مالی ۱۳۹۸ خورشیدی، در ۳۴ ولایت کشور ۷۴۳ قضیۀ تخلفات اطفال، را ثبت و بررسی کرده است . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۲۳:۳۹
Background image

لوی‌څارنوالی انتقادهای سالم، ارزنده و سازنده را می‌پذیرد

څارنپوه نور حبیب جلال معاون لوی څارنوال این مسأله را در "کنفرانس ملی امانت‌داری، عدالت باز و نقش مردم در نهادهای عدلی و قضایی"، امروز پنج شنبه ۲۳ جوزای ۱۳۹۸خورشیدی در مرکز اطلاعات و. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها