څارنوال ابتدائیۀ ولسوالی یکاولنگ نمبر۱ بامیان، به اتهام اخذ رشوت بازداشت شد

ago_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۵
logo

۲۲ دلو ۱۳۹۹ خورشیدی

ریاست عمومی کنترول مراقبت لوی‌څارنوالی ج.ا.ا در همکاری با ریاست امنیت ملی و قوماندانی امنیۀ ولایت بامیان در یک عملیات اوپراتیفی، څارنوال ابتدائیۀ ولسوالی یکاولنگ نمبر۱ ولایت بامیان را روز سه‌شنبه ۲۱ دلو ۱۳۹۹ خورشیدی، حین اخذ مبلغ ۳۰ هزار افغانی رشوت از مجموع ۱۰۰هزار افغانی مطالبه شده؛ به‌گونه بالفعل بازداشت کردند.

نتایج اجراات و رسیدگی به این قضیه پس از تکمیل مرحلهء تحقیقاتی و محاکماتی، اطلاع‌رسانی می‌گردد.

این قضیه در اثر شکایت یک تن از مراجعه‌کننده‌ها از  ولایت بامیان در دیدارهای روزهای دوشنبۀ لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان با شهروندان کشور؛ ناشی از عدم اجراآت و مطالبه رشوت از جانب څارنوال ابتدائیه ولسوالی یکاولنگ پیرامون قضیهء نسبتی‌شان؛ ثبت و پی‌گیری شده است.

دیدارهای مستقیم لوی‌څارنوال ج.ا.ا در روزهای دوشنبه هر هفته به هدف رسیدگی به شکایات و قضایای شهروندان از سراسر کشور، صورت گرفته که این امر از یک‌سو دسترسی مردم به عدالت‌را تضمین نموده و از جانب دیگر روند شفافیت و نظارت از اجراات څارنوالان و کارمندان این اداره را در گوشه‌ گوشهء افغانستان؛ تقویت می‌نمایند.

لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان ضمن تاکید بر مشارکت، حمایت و همکاری شهروندان در راستای تطبیق قانون و تامین عدالت با این اداره؛ نظارت داخلی، شفافیت و مبارزه علیه فساد اداری را از اولویت‌های کاری خویش دانسته و همواره افرادی‌را که آلوده به فساد هستند، بازداشت و مورد تعقیب عدلی قرار داده است.

تازه‌ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۵
Background image

لوی څارنوالی ۱۸۵ قضیۀ جرایم جنایی عسکری را در ماه دلو سال ۱۳۹۹ خورشیدی، رسیدگی کرده است

این قضایا شامل ۸ مورد قتل، ۲ مورد سرقت، ۱ مورد جرم اخلاقی، ۸ مورد جرایم مالی و اداری، ۱ مورد جرایم مواد مخدر و ۱۶۶ مورد دیگر آن سایر جرایم جنایی می­باشد . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۵
Background image

۶۷تن از څارنوالان نظامی و مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی، به مناسبت روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور ترفیع فوق‌العاده گرفتند

څارنپوه محمد فرید حمیدی در برنامه‌یی که به همین منظور راه اندازی شده بود، افزون بر تبریکی روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور به اشتراک کنندگان این برنامه و مردم افغانستان، با اشاره به. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۹ - ۱۴:۵۱
Background image

از روز ملی نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، با مراسم اهدای خون در لوی څارنوالی گرامی‌داشت به عمل آمد

این برنامه به منظور حمایت از روز ملی حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، با حضور څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال جمهوری اسلامی افغانستان، غلام حیدر علامه مرستیال لوی څارنوالی در. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها