څارنوال ابتدائیۀ ولسوالی یکاولنگ نمبر۱ بامیان، به اتهام اخذ رشوت بازداشت شد

ago_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۳۵
logo

۲۲ دلو ۱۳۹۹ خورشیدی

ریاست عمومی کنترول مراقبت لوی‌څارنوالی ج.ا.ا در همکاری با ریاست امنیت ملی و قوماندانی امنیۀ ولایت بامیان در یک عملیات اوپراتیفی، څارنوال ابتدائیۀ ولسوالی یکاولنگ نمبر۱ ولایت بامیان را روز سه‌شنبه ۲۱ دلو ۱۳۹۹ خورشیدی، حین اخذ مبلغ ۳۰ هزار افغانی رشوت از مجموع ۱۰۰هزار افغانی مطالبه شده؛ به‌گونه بالفعل بازداشت کردند.

نتایج اجراات و رسیدگی به این قضیه پس از تکمیل مرحلهء تحقیقاتی و محاکماتی، اطلاع‌رسانی می‌گردد.

این قضیه در اثر شکایت یک تن از مراجعه‌کننده‌ها از  ولایت بامیان در دیدارهای روزهای دوشنبۀ لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان با شهروندان کشور؛ ناشی از عدم اجراآت و مطالبه رشوت از جانب څارنوال ابتدائیه ولسوالی یکاولنگ پیرامون قضیهء نسبتی‌شان؛ ثبت و پی‌گیری شده است.

دیدارهای مستقیم لوی‌څارنوال ج.ا.ا در روزهای دوشنبه هر هفته به هدف رسیدگی به شکایات و قضایای شهروندان از سراسر کشور، صورت گرفته که این امر از یک‌سو دسترسی مردم به عدالت‌را تضمین نموده و از جانب دیگر روند شفافیت و نظارت از اجراات څارنوالان و کارمندان این اداره را در گوشه‌ گوشهء افغانستان؛ تقویت می‌نمایند.

لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان ضمن تاکید بر مشارکت، حمایت و همکاری شهروندان در راستای تطبیق قانون و تامین عدالت با این اداره؛ نظارت داخلی، شفافیت و مبارزه علیه فساد اداری را از اولویت‌های کاری خویش دانسته و همواره افرادی‌را که آلوده به فساد هستند، بازداشت و مورد تعقیب عدلی قرار داده است.

تازه‌ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۱۲:۴۶
Background image

څارنوالی استیناف ولایت ننگرهار در ربع دوم ۱۴۰۰، ۸۹۸ قضیه را ثبت ورسیده گی کرده است

ریاست څارنوالی استیناف ولایت ننگرهار۸۹۸  قضیه را در پرتو احکام قوانین نافذۀ کشور ثبت ورسیدگی کرده است . . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۸:۲۵
Background image

بیرق سه رنگ افغانستان؛ سمبول واقعی افغان‌ها است

محترم ذبیح‌الله کلیم سرپرست لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان، در برنامهء گرامی‌داشت از هفتم اسد روز ملی بیرق افغانستان گفت که بیرق سه رنگ افغانستان هویت افغان‌ها بوده و بیرق در. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۷ - ۸:۶
Background image

بررسی ۱۴۶۴ قضیه خشونت علیه زنان در ربع اول سال مالی ۱۴۰۰

لوی‌څارنوالی دولت ج.ا.ا از آغاز سال مالی ۱۴۰۰ الی ماه ثور ۱۴۰۰ خورشیدی به تعداد ۱۴۶۴ قضیه را که شامل ۱۶۲۶ متهم می‌باشد؛ مورد تحقیق و بررسی قرار داده است . . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها