کارکنان ریاست څارنوالی استیناف ولایت پروان ۷۵۰۰ سی سی خون به نیروهای دفاعی و امنیتی کشور اهدا کردند

ago_admin
شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴
parwan

این برنامه به مناسبت نهم حوت(روز حمایت از نیروهای کشفی، امنیتی و دفاعی کشور) از سوی ریاست څارنوالی استیناف ولایت پروان در همآهنگی با ریاست صحت عامۀ این این ولایت با اشتراک قوماندان امنیه و برخی از مسؤولان محلی ولایت پروان، روز سه شنبه هفتم حوت ۱۳۹۸ خورشیدی راه اندازی شد.

محمدشریف مهربان شیرزاد رئیس څارنوالی استیناف ولایت پروان هدف از راه اندازی این برنامه را ارج‌گذاری به تلاش‌های این نیروها و حمایت از آنان عنوان کرد. وی گفت: " از تلاش‌های شبانه روزی و مبارزات برحق فرزندان دلیر افغانستان که به خاطر عزت، امنیت و دفاع از کشور  انجام می‌دهند قدردانی می‌کنیم."

parwan

آقای شیرزاد افزود که کارکنان ریاست څارنوالی استیناف ولایت پروان در کنار این که در سنگر تأمین عدالت قرار دارند و از حقوق و آزادی‌های شهروندان دفاع می‌کنند، با اهدای خون خویش از نیروهای کشفی، امنیتی و دفاعی خویش حمایت می‌کنند.

در همین حال قوماندان امنیۀ ولایت پروان به خاطر اهدای خون، همدری و تشویق نیروهای دفاعی و امنیتی کشور، از کارکنان څارنوالی استیناف این ولایت قدردانی کرد. وی افزود که ابتکار عمل ریاست څارنوالی استیناف ولایت پروان در راستای حمایت از نیروهای امنیتی و دفاعی کشور گام بلندی در راستای حمایت از این نیروها است.

گفتنی است که در این برنامه، همۀ کارکنان ریاست څارنوالی استیناف ولایت پروان و څارنوالی‌های ابتدائیۀ تمام ولسوالی‌های این ولایت، اعم از زنان و مردان اشتراک و خون اهدا کردند.