کمیتۀ مؤظف لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام، با مسؤولان وزارت دفاع ملی نشست‌های را برگزار کرد

yama_admin
چهارشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۷ - ۱۳:۵
ورارت دفاع ملی

کمیتۀ مؤظف در وزارت دفاع ملی لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام در وزارت دفاع ملی، در مقر این وزارت به سلسلۀ نشست‌های قبلی خویش با برخی از مسؤولان این وزارت دیدارهای تعارفی برگزار کردند.

اعضای این کمیته محترم مفتی روح‌الله حماس، محترم سید فیض‌الله کرار و محترم مولوی ضیاالرحمن منیب روز شنبه ۲۳ شوال المکرم سال ۱۴۴۴ هجری قمری، در دیدار با رئیس کشف و استخبارات وزارت دفاع ملی روی همآهنگی بهتر میان این وزارت و لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام تأکید کرده و به گونۀ رسمی استعلام‌های معلوماتی را تسلیم کرد.

در همین حال هیأت مؤظف در دیدار با محترم الحافظ عبدالمجید مرستیال پرسونل و تعلیمات وزارت دفاع ملی، پروسۀ کاری لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام را تشریح کرد. وی به هیأت موظف از همکاری همه جانبه در این زمینه اطمینان داد.

از سوی دیگر کمیتۀ مؤظف در وزارت دفاع ملی، روز دوشنبه ۲۵ شوال المکرم سال روان هجری قمری در دیدار با محترم مفتی لطیف‌الله حکیمی سرمفتش وزارت دفاع ملی دیدار تعارفی داشته و یک نسخۀ از قانون توشیح شدۀ لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام را به ایشان تقدیم نمود.

وزارت دفاع

سرمفتش وزارت دفاع ملی از هیأت موظف با کمال مهربانی و سلوک نیک استقبال کرده و در راستای تحقق فرامین، احکام و هدایات امیرالمومنین حفظه‌الله، وعدۀ همکاری نمود.

همچنان هیأت مؤظف در دیدار تعارفی با محترم مولوی عنایت‌الله خوارزمی رئیس ارتباطات ستراتیژی و امور عامه وزارت دفاع ملی استعلام‌های از قبل تحریر شده را رسماً جهت ارائۀ معلومات تسلیم نمود. رئیس ارتباطات ستراتیژی و امور عامۀ این وزارت به هیأت مؤظف وعدۀ همکاری داد.

در همین حال هیأت مؤظف استعلام‌های مطروحه قبلی را غرض ارائۀ معلومات به آمر دفتر معاون ستراتیژی و پالیسی این وزارت نیز تسلیم نمود.

هیأت مؤظف روز سه شنبه ۲۶ شوال المکرم سال روان قمری، با محترم مفتی مسیح‌الله مؤذن  رئیس حقوق وزارت دفاع ملی نیز دیدار تعارفی داشته و پروسۀ کاری لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام و هدایات امیرالمومنین حفظه الله را تشریح کردند.

رئیس حقوق وزارت دفاع با تشریح برخی از مسایل شرعی از هیأت مؤظف استقبال نموده و در راستای تحقق فرامین، احکام و هدایات رهبری ا.ا.ا وعده همکاری داده و از اجراآت هیأت مؤظف ستایش کرد.

جلسات فوق با دعای خیر خاتمه یافت.

گفتنی است که لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام جهت تعقیب فرامین و احکام امیرالمومنین حفظه‌الله کمیته‌های خاص را در مرکز و  ولایات، تعیین کرده است.

تازه‌ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۷ - ۱۳:۵
Background image

کمیتۀ مؤظف لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام، با مسؤولان وزارت دفاع ملی نشست‌های را برگزار کرد

کمیتۀ مؤظف در وزارت دفاع ملی لوی ریاست نظارت و تعقیب فرامین و احکام در وزارت دفاع ملی، در مقر این وزارت به سلسلۀ نشست‌های قبلی خویش با برخی از مسؤولان این وزارت دیدارهای تعارفی برگزار. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۲/۲۶ - ۱۵:۴۱
Background image

جلسۀ بررسی قضایایی ممنوع الخروجی راه اندازی شد

هیأت مؤظف بررسی قضایای ممنوع الخروجی تحت ریاست محترم مولوی شمس‌الدین شریعتی لوی رئیس نظارت و تعقیب فرامین و احکام با اشتراک نمایندگان ستره محکمه، وزارت عدلیه، وزارت امور داخله و وزارت. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۲/۲۵ - ۱۱:۲۶
Background image

جلسۀ همآهنگی به منظور تطبیق فرمان شماره دهم رهبری ا.ا.ا راه اندازی شد

نشست همآهنگی به منظور تطبیق بهتر فرمان شماره (۱۰) عالی قدر امیرالمومنین حفظه الله و حکم شماره (۳۵۶۵) آن مقام عالی تحت ریاست مولوی شمس الدین شریعتی لوی رییس نظارت و تعقیب فرامین و احکام. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها