یک تن به اتهام سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی، به گونۀ علنی محاکمه شد

Ago
یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۴:۴۸
ACJC

احمدیوسف نورستانی فرزند احمدخان، والی پیشین ولایت هرات و فعلاً عضو مجلس سنا، از سوی محکمۀ ابتدایی مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری، به اتهام سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی، امروز یک شنبه ۱۵ ثور سال ۱۳۹۸ خورشیدی، به گونه علنی محاکمه شد.

ACJC

هیأت قضایی این جلسه، احمدیوسف نورستانی را در اتهام سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی، بر اساس مواد ۳۹۸، ۳۹۶ و ۱۷ کودجزا با رعایت فقرۀ اول مادۀ ۲۳۷ قانون اجراآت جزایی، به یک سال و یک ماه حبس تنفیذی و رد یک میلیون افغانی، محکوم به مجازات کرد.

تازه‌ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۵/۲۷ - ۱۱:۰
Background image

تعمیر څارنوالی‌های استیناف ولایات خوست و لغمان به بهره‌برداری سپرده شد

 بر بنیاد گزارش معاونت لوی څارنوالی در امور مالی و اداری، کار اعمار ساختمان څارنوالی‌های استیناف ولایات خوست و  لغمان در ۱۸ ماه به گونۀ صد در صد تکمیل شده است. در این گزارش آمده است که. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۲۰:۳۶
Background image

پیشرفت کار هشت پروژۀ ساخت و ساز در لوی‌څارنوالی

بر اساس گزارش معاونت لوی څارنوالی در امور مالی و اداری، هشت پروژۀ ساختمانی در سال مالی ۱۳۹۸خورشیدی، در تعمیر لوی څارنوالی واقع دارالامان، اعمار و بخشی از آن، به بهره‌برداری سپرده شده. . .

شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۵:۵۳
Background image

سه پروژۀ ساختمانی لوی څارنوالی، تکمیل و به بهره‌برداری سپرده شد

این پروژه‌ها شامل اعمار سیستم تصفیه خانۀ فاضلاب (دیواتس)، اعمار دروازه‌های ضد گلوله(رزهی)، اتاق حفاظت‌شده (save room) دیوار‌های محافظتی و ترمیم دفاتر کاری څارنوالی استیناف ولایت کابل،. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها