یک تن به اتهام سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی، به گونۀ علنی محاکمه شد

Yama
یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۴:۴۸
ACJC

احمدیوسف نورستانی فرزند احمدخان، والی پیشین ولایت هرات و فعلاً عضو مجلس سنا، از سوی محکمۀ ابتدایی مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری، به اتهام سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی، امروز یک شنبه ۱۵ ثور سال ۱۳۹۸ خورشیدی، به گونه علنی محاکمه شد.

ACJC

هیأت قضایی این جلسه، احمدیوسف نورستانی را در اتهام سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی، بر اساس مواد ۳۹۸، ۳۹۶ و ۱۷ کودجزا با رعایت فقرۀ اول مادۀ ۲۳۷ قانون اجراآت جزایی، به یک سال و یک ماه حبس تنفیذی و رد یک میلیون افغانی، محکوم به مجازات کرد.

تازه‌ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۱:۴
Background image

ادعای جنرال حبیب‌الله احمدزی، در حضور نمایندگان شورای سراسری علمای افغانستان، رسانه‌ها، شبکۀ زنان افغان، نهادهای مدنی و دیده‌بان شفافیت بررسی می‌شود

لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان در تاریخ ۲۳ جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی در یک نامۀ رسمی از این نهادها خواسته است تا نماینده‌های شان را برای اکمال پروسۀ تحقیق به این اداره معرفی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۲۳:۳۹
Background image

لوی‌څارنوالی انتقادهای سالم، ارزنده و سازنده را می‌پذیرد

څارنپوه نور حبیب جلال معاون لوی څارنوال این مسأله را در "کنفرانس ملی امانت‌داری، عدالت باز و نقش مردم در نهادهای عدلی و قضایی"، امروز پنج شنبه ۲۳ جوزای ۱۳۹۸خورشیدی در مرکز اطلاعات و. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۵:۴۴
Background image

شاخص‌های اصلاحات سکتور عدلی در زمان معین آن در لوی څارنوالی تطبیق می‌شود

اتحادیۀ اروپا سال پار میلادی ۱۳ شاخص را با ۲۴ هدف مرتبط با آن در بخش‌های تعدیل و غنی‌سازی قوانین، افزایش معاش(تن‌خواه) څارنوالان و کارکنان بخش‌های اداری لوی څارنوالی، منابع، بشری،. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها