۶۷تن از څارنوالان نظامی و مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی، به مناسبت روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور ترفیع فوق‌العاده گرفتند

Hussain_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۵
ago

څارنپوه محمد فرید حمیدی در برنامه‌یی که به همین منظور راه اندازی شده بود، افزون بر تبریکی روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور به اشتراک کنندگان این برنامه و مردم افغانستان، با اشاره به څارنوالانی که ترفیع کرده اند گفت که ترفیع فوق‌العادۀ شما نشان دهندۀ ارزش‌دهی رهبری لوی‌څارنوالی به کار و تلاش شما در راستای تطبیق قانون، تأمین عدالت و خدمت‌گزاری به شهروندان کشور است.

این برنامه با حضور لوی څارنوال، بانو سینا شنامنصور معاون لوی څارنوال در امور منع خشونت علیه زن و تخلفات اطفال و برخی از رؤسای لوی څارنوالی، امروز شنبه نهم حوت ۱۳۹۹ خورشیدی در تالار شورای عالی لوی څارنوالی واقع شهرنو کابل برگزار شد.

۲۷ تن از څارنوالانی که ترفیع کرده اند مشمول ۲۳ بانو و چهار مرد از مرکز و ۴۰ تن دیگر از ولایت‌های کشور اند که از سوی رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان مستحق ترفیع فوق‌العاده شناخته شده اند.

لوی څارنوال کشور با اشاره به بانوانی که در قامت څارنوالان نظامی و مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی در راستای خدمت‌گزاری به مردم افغانستان کمر بسته اند گفت: " مشارکت در لوی څارنوالی باید آیینۀ تمام‌نمای نمایندگی مردم افغانستان، اعم از زن و مرد، ولایات، قومیت‌ها و تمام اقشار و گروهای این مرز و بودم باشد."

آقای حمیدی از خانواده‌های این بانوان که از آنان حمایت کرده و فرصت کار در لوی څارنوال را برای آنان داده اند ابراز قدردانی و تشکر کرد و برای این بانوان آرزوی موفقیت نمود.

از سوی دیگر بانو سینا شنامنصور معاون لوی څارنوال در امور منع خشونت علیه زن و تخلفات اطفال علاوه بر تبریکی روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی کشور گفت که رهبری لوی څارنوالی همواره تلاش می‌کند تا زمینۀ و محیط‌کاری مصون را برای تمام کارکنان به ویژه بانوان در این اداره به بهترین شکل فراهم کند. وی از لوی څارنوال که توجه ویژه به مشارکت زنان و فراهم‌سازی زمینۀ کاری برای آنان در این اداره دارد نیز تشکر کرد.

این در حالی است که لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان همه ساله در مرکز و ولایات، به مناسبت روز ملی نیروهای دفاعی و امنیتی و برای کمک به زخمیان این نیروها، برنامۀ اهدای خون راه اندازی می‌‎کنند. 

 

تازه‌ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۵ - ۱۵:۲۲
Background image

محترم ذبیح‌الله کلیم به عنوان سرپرست و نامزد لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان معرفی شد

برنامه‌یی به همین منظور با حضور قانونپوه استاد سرور دانش معاون دوم رئیس جمهوری، معاونان و رؤسای لوی څارنوالی، سرپرست وزارت شهدا و معلولین، معاون ادارۀ امور ریاست جمهوری، رؤسای کمیسیون. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۵ - ۱۱:۳۶
Background image

۶۴ کارآموز در لوی څارنوالی جذب می‌شوند

به همین منظور آزمونی با اشتراک ۵۰۹ تن، روز یک‌شنبه هشتم حمل ۱۴۰۰ در تالار کنفرانس‌های لوی‌څارنوالی راه‌اندازی شد. در این دور کار آموزی ۸۸۶ تن مشمول پسر و دختر فارغان سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۱ - ۱۳:۳۹
Background image

یک تن به اتهام فریب‌کاری، انتحال القاب و کمیشن‌کاری؛ بازداشت شد

ریاست عمومی څارنوالی کنترول و مراقبت لوی‌څارنوالی، یک تن را به اتهام فریبکاری، انتحال القاب و کمیشن‌کاری دستگیر کرد. وی  در اثر شکایت یک تن از شهروندان به شماره ۱۸۰ ثبت شکایات و اطلاعات. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها