اخبار ولایتی

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۱۲:۵۹

چهار تن از کارکنان شرکت اکسس در ولایت هرات به اتهام اختلاس، محکوم به مجازات شدند

سیدامید سادات فرزند سیدیوسف کارمند قرضه، شکیب شایان فرزند ضیاءالدین مدیر، محمدامان نورستانی فرزند محمدامین مدیر قرضه و مرضیه فیضی خزانه‌دار شرکت اکسس ولایت هرات، روز -شنبه یازدهم عقرب. . .

شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۹:۵۵

تعمیر الحاقیۀ ریاست څارنوالی استیناف ولایت جوزجان به بهره‌برداری سپرده شد

این ساختمان با داشتن یک باب سالون جلسات و دفتر آرشیف در چهار ماه با هزینۀ یک میلیون و ۴ صد هزار افغانی با استفاده از صرفه‌جویی‌ها در مصارف تخصیصات عادی سال ۱۳۹۸ خورشیدی، از سوی ریاست. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۸:۴۸

راه اندازی کمپاین ۱۶ روزۀ منع خشونت علیه زنان، از سوی څارنوالی استیناف ولایت غور

ریاست څارنوالی استیناف ولایت غور با حمایت مالی سازمان بین‌المللی انکشاف حقوق(IDLO)، کمپاین ۱۶ روزه را تحت عنوان منع خشونت علیه زنان برای آگاهی دهی عامه  به تاریخ هفتم عقرب سال ۱۳۹۸. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۸:۵۲

دوسیۀ یک داکتر به اتهام سوء استفاده از صلاحیت های وظیفه یی از سوی څارنوالی استیناف ولایت هرات، محول محکمه گردید

څارنوالی استیناف ولایت هرات اوراق قضیۀ سوء استفاده از صلاحیت های وظیفه یی، محمدایوب فرزند نیازالله نمایندۀ مؤسسۀ خیریۀ رضایی ولایت هرات را به تاریخ ۲۷ قوس سال ۱۳۹۶ خورشیدی دریافت و پس. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۸:۲۳

قضیۀ قتل یک خانم به مظنونیت سه تن، از سوی څارنوالی استیناف ولایت غور محول محکمه گردید

به تاریخ ۱۶ سرطان سال ۱۳۹۸ خورشیدی، در قریۀ کورنو ولسوالی لعل ولایت غور یک خانم به قتل رسیده که این قضیه برای رسیدگی عدلی، به تاریخ ۲۵ سنبله سال ۱۳۹۸ محول څارنوالی استیناف ولایت غور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۸:۴۷

چهارتن زندانی از زندان ولایت جوزجان آزاد شدند

این زندانیان بر اساس فرمان ریاست جمهوری افغانستان که به مناسبت صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور صادر شده بود، از بند آزاد و در معیاد حبس نه تن دیگر تخفیف به عمل آمد . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۲ - ۹:۴۸

برنامۀ کمپاین ۱۶ روزۀ منع خشونت علیه زنان در ولایت دایکندی راه اندازی شد

این برنامه با حضور نمایندۀ ریاست امور زنان، بخش جندر ولایت، شورای علما، نماینده‌های مردم در شورای ولایتی، اعضای جامعۀ مدنی و نهاد‌های کشفی و امنیتی، روز شنبه چهارم عقرب ۱۳۹۸خورشیدی، از. . .

شنبه ۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۰:۱۵

ریاست څارنوالی استیناف ولایت بامیان، از اجراآت سال مالی ۱۳۹۸خویش برای شهروندان این ولایت گزارش داد

برنامۀ گزارش‌دهی ریاست څارنوالی استیناف ولایت بامیان برای شهروندان این ولایت با حضور نماینده‌های مردم در شورای ولایتی، شورای علما، جامعۀ مدنی، نماینده‌های محاکم استیناف، امنیت ملی،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۷ - ۱۴:۸

۲۶ تن زندانی از زندان ولایت خوست آزاد شدند

این زندانیان بر بنیاد فرمان عفو و تخفیف ریاست جمهوری افغانستان که به مناسبت صدمین سالگرد استرداد استقلال کشور و عید سعید اضحی صادر شده بود، رها و در میعاد حبس دو تن دیگر تخفیف به عمل. . .

Pagination