همه داوطلبی ها

یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۸:۵۲
Background image

اطلاعیه فسخ مراحل تدارکاتی کورس کمپیوتر برای ۱۶۰ نفر کارمندان

در مطابقت به ماده بیست و پنجم قانون تدارکات و حکم پنجا و چهارم طرزالعمل تدارکات، اداره لوی څارنوالی به اطلاع تمام داوطلبان پروژه خدمات مشورتی کورس کمپیوتر که قراربود برای 160 نفر . . .

شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۹:۲۷
Background image

اطلاعیه قرارداد تهیه و تدارک کمره های امنیتی با اجناس حمایوی آن ضرورت سال مالی ۱۳۹۸

بدينوسيله به تأسي از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود آمريت تهيه و تداركات لوي څارنوالی  ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک کمره های امنیتی با . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۰:۱۳
Background image

اطلاعیه قرارداد تدارک ساخت و تعویض پارتیشن های شعبات

بدينوسيله به تأسي از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود آمريت تهيه و تداركات لوي څارنوالی  ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تدارک ساخت و تعویض پارتیشن های . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۸:۳۷
Background image

قرارداد تهیه و تدارک (۱۵) قلم وسایل برقی

بدینوسیله به تأسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره عالی لوی څارنوالی ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک (۱۵) قلم وسایل برقی را با شرکت . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۱۱:۲۹
Background image

داوطلبی تدارک اعمار یک باب کانتین با تمام ملحقات آن ضرورت این اداره در سال مالي ۱۳۹۸

اداره لوی څارنوالی ج.ا.ا ازتمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می نماید تا در پروسه داوطلبی تدارک اعمار یک باب کانتین با تمام ملحقات آن  ضرورت این اداره در سال مالي ۱۳۹۸ تحت شماره داوطلبی AGO . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۸:۳۶
Background image

اطلاعیه قرارداد تدارک و نصب پرده های شعبات

بدينوسيله به تأسي از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود آمريت تهيه و تداركات لوي څارنوالی  ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تدارک و نصب پرده های شعبات را به . . .

شنبه ۱۳۹۸/۱/۱۷ - ۸:۵۴
Background image

اطلاعیه قرارداد تهیه و تدارک ۴۰ قلم تخم، چمن، گل و گلدان٬ نهال و غیره ساحات سبز اداره لوی څارنوالی

بدینوسیله به تأسی از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانیده می شود، اداره عالی لوی څارنوالی ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تهیه و تدارک ۴۰ قلم تخم٬ چمن٬ گل و گلدان٬ . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۹:۳۳
Background image

اطلاعیه قرارداد تدارک ایجاد ساحات سبز

بدينوسيله به تأسي از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود آمريت تهيه و تداركات لوي څارنوالی  ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تدارک ایجاد ساحات سبز را به شرکت . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۱۲ - ۹:۲۸
Background image

اطلاعیه قرارداد تدارک ترمیم اساسی تشناب های تعمیر دارالامان

بدينوسيله به تأسي از فقره (۲) ماده چهل و سوم قانون تدارکات به اطلاع عموم رسانيده مي شود آمريت تهيه و تداركات لوي څارنوالی  ج.ا.ا در نظر دارد، قرارداد تدارک ترمیم اساسی تشناب های تعمیر . . .

Pagination