اعلامیه‌های مطبوعاتی

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۶:۱۵

اعلامیۀ لوی څارنوالی ج.ا.ا در پیوند به اعلامیۀ تعدادی از رسانه‌ها پیرامون دسترسی به اطلاعات

مسؤولین تعدادی از رسانه‌های همگانی به‌روز ۳شنبه ۱۵ دلو ۱۳۹۸ خورشیدی در کابل، طی اعلامیۀ خویش از محدودیت دسترسی رسانه‌ها به اطلاعات از سوی نهادهای دولتی اعتراض نموده و تعدادی از این ادارات را به عنوان " بسته‌ترین نهادها" خوانده اند که در آن از لوی څارنوالی نیز نام برده شده است . . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۳:۴۱

خبرنامۀ مطبوعاتی

دوتن از کارمندان څارنوالی اختصاصی مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری هریک: محترم څارنوال عبدالقدیر و محترم کریم‌الله، ساعت هفت صبح امروز شنبه مورخ ۱۵ ماه سرطان سال ۱۳۹۸ ، هنگامی که به سوی وظیفه می‌رفتند، در  بازار کمپنی، مربوطات حوزۀ پنجم امنیتی شهر کابل مورد حمله قرار گرفته که یک تن شان شهید و یک تن دیگر زخمی و به شفاخانه انتقال گردیده است . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۰:۳۹

ادعای جنرال حبیب‌الله احمدزی، در حضور نمایندگان شورای سراسری علمای افغانستان، رسانه‌ها، شبکۀ زنان افغان، نهادهای مدنی و دیده‌بان شفافیت بررسی می‌شود

لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان در تاریخ ۲۳جوزای سال ۱۳۹۸ خورشیدی در یک نامۀ رسمی از این نهادها خواسته است تا نماینده‌های شان را برای اکمال پروسۀ تحقیق به این اداره معرفی نمایند. . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۰:۵۷

ادعاهایی که متکی بر اسناد و شواهد باشند، به گونۀ جدی بررسی می‌شوند

رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان بر رسیدگی به تمام قضایا و مواردی که متکی بر اسناد و شواهد بوده و سبب تحت پیگیرد قرارگرفتن متهمان، متخلفان، تأمین عدالت و آرامش در جامعه شود، متعهد است . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۲:۵۴

لوی‌څارنوالی: جنرال حبیب‌الله احمدزی باید در کم‌ترین زمان ممکن اسناد دست‌داشته‌اش را به هیأت تحقیق ارائه کند

موضوع ادعای جنرال حبیب‌الله احمدزی، مشاور پیشین امنیت خاص ریاست جمهوری، در مورد صحبت‌هایی که با رسانه ها مطرح کرده بود- تحت کار و بررسی ادارۀ لوی‌ څارنوالی قرار دارد . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۳:۱۸

خبرنامۀ مطبوعاتی

موضوع ادعای توزیع گوشت اسپ به محصلان پوهنتون کندز که توسط پولیس جنایی این ولایت کشف گردیده بود قضیه آن در تاریخ ۱۳۹۸/۲/۳۱ رسماً به څارنوالی مواصلت ورزید . . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۳:۲۸

خبرنامۀ مطبوعاتی

جنرال حبیب‌الله احمدزی، مشاور پیشین امنیت خاص ریاست جمهوری امروز پنجشبنه مورخ ۹ جوزای ۱۳۹۸ خورشیدی به ادارهٔ لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان حضور یافت . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۳/۷ - ۱۳:۳۶

خبرنامۀ مطبوعاتی

موضوع ادعای جنرال حبیب الله احمدزی، مشاور پیشین امنیت خاص ریاست جمهوری، در  مورد صحبت های که اخیراً با رسانه ها مطرح کرده است- به منظور بررسی قانونی از طرف معاونت پالیسی، نظارت و بررسی ریاست عمومی دفتر مقام عالی ریاست جمهوری به ادارۀ لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان مواصلت ورزیده است . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۴:۵۳

توظیف یک هیأت به منظور بررسی قضیۀ ادعای تجاوز جنسی بالای یک قابله در ولایت سمنگان

لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان این هیأت را به منظور بررسی قضیۀ ادعای تجاوز جنسی به مظنونیت ۹ تن بالای یک قابله در ولسوالی روی‌دوآب ولایت سمنگان توظیف کرده است . . .