جلسۀ شورای عالی لوی څارنوالی برگزار شد

Hussain_admin
یکشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۲ - ۱۳:۰
ago

جلسۀ شورای عالی لوی څارنوالی تحت ریاست داکتر غلام حیدر علامه مرسیتال لوی څارنوالی در امور تعقیب قضایی با اشتراک سایر اعضای آن، امروز یک‌شنبه دوازدهم ثور سال ۱۴۰۰ خورشیدی، برگزار شد.

در بخش نخست جلسه مطابق آجندا، مقررۀ امور ذاتی څارنوالان از سوی رئیس عمومی انکشاف منابع بشری به جلسه ارائه و مورد بحث قرار گرفت.

اعضای شورای عالی بعداز غور و بررسی موضوع، به رؤسای مالی و اداری، منابع بشری، تدقیق و مطالعات و حمایت از زنان لوی څارنوالی وظیفه سپرد تا طی دو هفته نظریات اصلاحی خویش را پیرامون موضوع آماده و به جلسۀ بعدی شورای عالی ارائه دارند.

در بخش دوم جلسه طبق آجندا، مسودۀ مقررۀ وظایف و صلاحیت‌های ریاست عمومی څارنوالی کنترول و مراقبت از سوی رئیس این ریاست به جلسه پیشکش و در رابطه به آن بحث صورت گرفت.

شورای عالی بعداز بحث و تبادل نظر در مورد موضوع به رؤسای څارنوالی کنترول و مراقبت و څارنوالی تدقیق و مطالعات وظیفه سپرد تا روی متن مقرره غور مجدد کرده و به جلسۀ بعدی ارائه دارند.

جلسه با دعائیۀ خیر و فلاح مردم و تأمین صلح سرتاسری در کشور به پایان رسید.

 

 

تازه‌ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۱:۲۶
Background image

کارمندان لوی څارنوالی به مناسبت شهدای اخیر در کشور و ماه مبارک رمضان، مراسم ختم قران کریم را برگزار کردند

در این برنامه عبدالمبین رحیمی سرپرست مرستیالی عسکری لوی څارنوالی، وحیدالدین ارغون رئیس عمومی منابع و اداره، محمدنواب احمدزی رئیس عمومی انکشاف منابع بشری، جمشیدرسولی سخنگو و مشاور در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۲۲
Background image

دو تن از کارکنان وزارت مالیه به اتهام اخذ ۱۰ هزار دالر امریکایی رشوه بازداشت شدند

څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت، دو تن از کارکنان ریاست خزاین وزارت مالیه را به اتهام اخذ مبلغ ۱۰ هزار دالر امریکایی رشوه، بالفعل بازداشت کرد. افراد دستگیرشده در اثر اطلاع کارمند یک شرکت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۱۷
Background image

یک تن از کارکنان وزارت شهدا و معلولین به اتهام اخذ مبلغ ۳۸۰۰۰ افغانی رشوه بازداشت شد

څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت، یک تن از کارکنان بخش تدارکات وزارت شهدا و معلولین را به اتهام اخذ مبلغ ۳۸ هزار افغانی رشوه بالفعل بازداشت کرد. شخص متهم در اثر اطلاع کارمند یک شرکت خصوصی. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها