نشست همآهنگی معاونت منع خشونت علیه زنان لوی څارنوالی با آمریت‌های حل منازعات خانوادگی حوزه‌های کابل برگزار شد

Yama
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱
gender

این برنامه از سوی معاونت منع خشونت علیه زنان و رسیدگی به تخلفات اطفال لوی څارنوالی، با همکاری سازمان بین‌المللی انکشاف حقوق(IDLO)، روز سه‌شنبه ۱۸ جدی ۱۳۹۷خورشیدی در تعمیر لوی څارنوالی واقع شهر نو کابل راه اندازی شد. در این برنامۀ دو روزه، مشاور و برخی از کارکنان معاونت منع خشونت علیه زن، آمران ۱۸ حوزۀ امنیتی شهر کابل و معاونان بخش حل منازعات خانوادگی این حوزه‌ها حضور داشتند.

gender

آقای صمدی مشاور معاونت منع خشونت علیه زن و رسیدگی به تخلفات اطفال در این برنامه گفت که همکاری و همآهنگی این معاونت با معاونان حل منازعات خانوادگی این حوزه‌ها بیشتر از پیش تقویت شده است. وی افزود: "این معاونت، آمادۀ هرنوع همکاری قانونی با معاونان حل منازعات خانوادگی این حوز‌ه‌ها است."

 وی با اشاره به معاونان حل منازعات خانوادگی افزود که اگر با مشکلاتی مواجه می‌شوید، با معاونت منع خوشنت علیه زن و رسیدگی به تخلفات اطفال لوی څارنوالی شریک سازید تا به زودترین فرصت ممکن با رهبری شریک و در راستای حل آن تلاش شود.

از سوی دیگر برخی از معاونان حل منازعات خانوادگی حوزه‌های یاد شده، نبود دفترکاری و وسایط حمل و نقل را از مشکلات موجود سد راه شان عنوان کرده و خواهان توجه در این زمینه شدند.

 

 

 

تازه‌ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۰
Background image

لوی څارنوال: به قضیۀ مهسا، به گونۀ جدی، قانونی و دقیق رسیدگی خواهد شد

 این گفته را څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان در نشستی با خانواده و بستگان مهسا، امروز سه‌شنبه ۲۸ حوت ۱۳۹۷ خورشیدی در تالار شورای عالی لوی څارنوالی بیان. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۴
Background image

۸۰۰ زندانی زندان پلچرخی کابل، از فرمان تقویتی ریاست جمهوری کشور، مستفید شدند

‎این زندانیان براساس فرمان تقویتی شماره ۳۳۶ ریاست جمهوری کشور، امروز سه‌شنبه ۲۸ حوت سال ۱۳۹۷ خورشیدی، مورد عفو و تخفیف قرار گرفتند . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۹
Background image

محاکمه علنی سه تن به اتهام وارد کردن غیر قانونی پول

این سه تن از سوی محکمۀ ابتدایی مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری، روز دو شنبه، ۲۷ حوت سال ۱۳۹۷ خورشیدی، به گونۀ علنی محاکمه شدند . . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها