یک تن به اتهام فریب‌کاری، انتحال القاب و کمیشن‌کاری؛ بازداشت شد

ago_admin
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱/۱۱ - ۱۳:۳۹
کنترول و مراقبت

ریاست عمومی څارنوالی کنترول و مراقبت لوی‌څارنوالی، یک تن را به اتهام فریبکاری، انتحال القاب و کمیشن‌کاری دستگیر کرد. وی  در اثر شکایت یک تن از شهروندان به شماره ۱۸۰ ثبت شکایات و اطلاعات لوی‌څارنوالی، روز سه شنبه دهم حمل ۱۴۰۰ خورشیدی بازداشت شد.

شخص متهم که خود را به‌ مردم څارنوال معرفی کرده بود، در حدود یک‌سال بدین‌سو به بهانه‌های مختلف و اجرای قضایای نسبتی برخی از شهروندان  کشور، اخاذی و پول دریافت می‌کرد. وی پس از دریافت پول، ارتباط خود‌را با آن‌ها قطع می‌کرد و شماره تماس و محل سکونتش را نیز تغییر می‌داد. 

تا اکنون هشت تن از شهروندان از این شخص به څارنوالی عمومی کنترول و مراقب شکایت ثبت کرده اند. شخص متهم از مدتی بدین‌سو تحت تعقیب قرار داشت  که سرانجام، در همآهنگی با پولیس کابل از منطقۀ قلعۀ زمان خان ناحیۀ 16  شهر کابل؛  زمانی بازداشت شد که با لباس زنانه و پوشش چادری در حال فرار از منزل خود بود. وی اکنون تحت نظارت  قرار داشته و تحقیقات در این زمینه جریان دارد.

این در حالی است که څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت لوی‌څارنوالی در تاریخ هشتم حمل نیز یک تن را به اتهام اخاذی و باج‌گیری از شهروندان، بازداشت کرده بود.

لوی‌څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان در برابر جرایم فساد اداری قاطعانه مبارزه نموده، برای تطبیق قانون و تامین از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

تازه‌ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۱:۲۶
Background image

کارمندان لوی څارنوالی به مناسبت شهدای اخیر در کشور و ماه مبارک رمضان، مراسم ختم قران کریم را برگزار کردند

در این برنامه عبدالمبین رحیمی سرپرست مرستیالی عسکری لوی څارنوالی، وحیدالدین ارغون رئیس عمومی منابع و اداره، محمدنواب احمدزی رئیس عمومی انکشاف منابع بشری، جمشیدرسولی سخنگو و مشاور در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۲۲
Background image

دو تن از کارکنان وزارت مالیه به اتهام اخذ ۱۰ هزار دالر امریکایی رشوه بازداشت شدند

څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت، دو تن از کارکنان ریاست خزاین وزارت مالیه را به اتهام اخذ مبلغ ۱۰ هزار دالر امریکایی رشوه، بالفعل بازداشت کرد. افراد دستگیرشده در اثر اطلاع کارمند یک شرکت. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۲/۲۲ - ۱۰:۱۷
Background image

یک تن از کارکنان وزارت شهدا و معلولین به اتهام اخذ مبلغ ۳۸۰۰۰ افغانی رشوه بازداشت شد

څارنوالی عمومی کنترول و مراقبت، یک تن از کارکنان بخش تدارکات وزارت شهدا و معلولین را به اتهام اخذ مبلغ ۳۸ هزار افغانی رشوه بالفعل بازداشت کرد. شخص متهم در اثر اطلاع کارمند یک شرکت خصوصی. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها