۹۵ قلم ادویه از سوی شفاخانۀ خصوصی بلاسم به کلینک صحی لوی څارنوالی، مساعدت شد

ago_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۵:۲۵
medicals

این ادویه که ارزش مجموعی آن بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار افغانی می‌شد، امروز چهارشنبه ۲۹ عقرب ۱۳۹۸ خورشیدی، از سوی مسؤولان شفاخانۀ بلاسم به کلینک صحی لوی څارنوالی رسماً تسلیم داده شد.

وحیدالدین ارغون معاون لوی څارنوال در امور مالی و اداری در مراسم تسلیمی این ادویه‌جات، از مساعدت ادویه و کمک‌های اولیه این شفاخانه ابراز سپاس‌گزاری نموده و از آنان خواست تا در آینده نیز در این عرصه همکاری کنند.

medicals

داکترمنصور ملاخیل مسؤول شفاخانۀ بلاسم گفت که لوی څارنوالی یک بخش اساسی حکومت بوده، عمل‌کرد این اداره برای مردم افغانستان قابل تقدیر می‌باشد. آقای ملاخیل گفت: "به عنوان یک داکتر، این را مسؤولیت خود می‌دانم تا برای صحت‌مندی همه شهروندان به خصوص کارکنان لوی څارنوالی تلاش نمائیم". به گفتۀ وی این مساعدت ابتدایی بوده و در آینده برای بلندبردن ارتقای ظرفیت کارکنان در بخش صحی و تجهیزات لازم برای این کلینیک، تلاش صورت خواهد گرفت.

تازه‌ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۷:۳۶
Background image

نشست کمیتۀ مبارزه علیه فساد اداری، شورای عالی حاکمیت قانون و مبارزه علیه فساد اداری برگزار شد

این نشست تحت ریاست څارنپوه محمدفرید حمیدی لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان با حضور عبدالبصیر انور وزیر عدلیه، مرستیال لوی څارنوالی در امور تحقیق، مرستیال لوی څارنوالی در امور. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۲:۳۳
Background image

معاون لوی څارنوال در امور تحقیق از څارنوالی‌های استیناف ولایت کابل، زون شمال، شمال‌شرق وریاست عمومی مبارزه با آزار و اذیت زنان در ادارات عامه و خصوصی، دیدار کرد.

فریداحمد غوری معاون لوی څارنوال در امور تحقیق، از ریاست‌های څارنوالی استیناف ولایت کابل، څارنوالی‌های استیناف زون‌ شمال، شمال‌شرق و ریاست عمومی څارنوالی مبارزه با آزار و اذیت زنان در. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۴/۹ - ۱۱:۵۱
Background image

لوی څارنوالی در شش ماه اخیر ۳۹۹ قضیۀ قاچاق مسکرات و مواد مخدر را ثبت و بررسی کرده است

این قضایا که در سراسر کشور اتفاق افتاده است، در ربع چهارم سال ۱۳۹۸ و ربع اول ۱۳۹۹ خورشیدی، مورد رسیدگی قرار گرفته است. در پیوند به این قضایا، ۴۹۰ تن مشمول پنج خانم و یک تبعۀ خارجی. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها