۹۵ قلم ادویه از سوی شفاخانۀ خصوصی بلاسم به کلینک صحی لوی څارنوالی، مساعدت شد

Ago
چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۵:۲۵
medicals

این ادویه که ارزش مجموعی آن بیشتر از یک میلیون و ۵۰۰ هزار افغانی می‌شد، امروز چهارشنبه ۲۹ عقرب ۱۳۹۸ خورشیدی، از سوی مسؤولان شفاخانۀ بلاسم به کلینک صحی لوی څارنوالی رسماً تسلیم داده شد.

وحیدالدین ارغون معاون لوی څارنوال در امور مالی و اداری در مراسم تسلیمی این ادویه‌جات، از مساعدت ادویه و کمک‌های اولیه این شفاخانه ابراز سپاس‌گزاری نموده و از آنان خواست تا در آینده نیز در این عرصه همکاری کنند.

medicals

داکترمنصور ملاخیل مسؤول شفاخانۀ بلاسم گفت که لوی څارنوالی یک بخش اساسی حکومت بوده، عمل‌کرد این اداره برای مردم افغانستان قابل تقدیر می‌باشد. آقای ملاخیل گفت: "به عنوان یک داکتر، این را مسؤولیت خود می‌دانم تا برای صحت‌مندی همه شهروندان به خصوص کارکنان لوی څارنوالی تلاش نمائیم". به گفتۀ وی این مساعدت ابتدایی بوده و در آینده برای بلندبردن ارتقای ظرفیت کارکنان در بخش صحی و تجهیزات لازم برای این کلینیک، تلاش صورت خواهد گرفت.

تازه‌ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۴:۴۱
Background image

لوی څارنوالی ۵۲۶ قضیۀ جنایی را در بخش عسکری در ماه عقرب سال ۱۳۹۸ خورشیدی، ثبت و رسیدگی کرده است

لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان با رعایت قوانین نافذۀ کشور با حفظ بی‌طرفی، استقلالیت و احترام به کرامت انسانی، رعایت حقوق بشری و دسترسی شهروندان به عدالت در ماه عقرب سال روان، ۵۲۶. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۲:۵۰
Background image

شاروال ولایت بادغیس، از سوی محکمۀ استیناف مرکز عدلی و قضایی، بری‌الذمه شناخته شد

عبدالقدیر کامران  فرزند عبدالغنی شاروال ولایت بادغیس، از سوی محکمۀ استیناف مرکز عدلی و قضایی مبارزه با جرایم سنگین فساد اداری، به اتهام تزویر، غدر و سوء استفاده از صلاحیت‌های وظیفه‌یی،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۲۲:۱
Background image

برای ریشه‌کن ساختن فساد اداری، جامعه نیازمند انسجام و بسیج عمومی علیه آن است

این مسأله را خواجه عبدالحق احمدی معاون لوی څارنوال در امور مبارزه با اداری در برنامۀ آموزشی«مبارزه با فساد اداری» که از سوی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با همکاری لوی څارنوالی و. . .

برگشت به صفحه اصلی خبرها