اخبار ولایتی

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۹:۴

ریاست‌های څارنوالی‌ عسکری و مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی ولایت جوزجان از کارکردهای شان به مردم گزارش دادند

این برنامه با حضور سرپرست ولایت جوزجان، مسؤولان نهادهای کشفی و امنیتی، نهادهای همکار غیردولتی، شورای ولایتی، رسانه‌ها، جامعۀ مدنی، شورای علما، متنفذان قومی و برخی دیگر از مسؤولان دولتی. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۳ - ۱۴:۳

تعمیر جدید ریاست څارنوالی ابتداییه عسکری ولایت بلخ به بهره‌برداری سپرده شد

این تعیمر از طریق بودجۀ انکشافی لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان با هزینۀ ۴ صد و ۹۳ هزار و ۳ صد و ۷۸ افغانی اعمار و روز پنجشنبه بیستم سنبلۀ سال ۱۳۹۹ خورشیدی به بهره‌برداری سپرده شد. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۱۳ - ۱۱:۵

دوسیۀ یک تن از کارکنان پیشین بانک ملی در ولایت جوزجان به محکمه فرستاده شد

یک تن از باشندگان قریۀ شینکوت شهر شبرغان ولایت جوزجان که کارمند بانک ملی در این ولایت بوده است، به اتهام تزویر مورد تعقیب عدلی قرار گرفته و دوسیه اش به محکمه فرستاده شد . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳ - ۱۴:۱۴

۱۴۹ قضیه از سوی څارنوالی استیناف ولایت نیمروز در شش ماه اول سال مالی ۱۳۹۹، رسیدگی شده است

څارنوالی استیناف ولایت نیمروز در دو ربع اول سال مالی ۱۳۹۹ خورشیدی، ۱۴۹ قضیۀ جرمی را ثبت و بررسی نموده و این قضایا را پس از اکمال تحقیق، ترتیب اتهام‌نامه و صورت دعوی، به محاکم مربوط محول. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۱ - ۱۴:۴۲

۲۹۵ قضیه از سوی څارنوالی استیناف ولایت غور در ربع دوم سال مالی ۱۳۹۹، رسیدگی شده است

څارنوالی استیناف ولایت غور در شش ماه سال مالی ۱۳۹۹ خورشیدی، ۲۹۵ قضیۀ جرمی را ثبت و بررسی نموده و قضایا را پس از اکمال تحقیق، ترتیب اتهام‌نامه و صورت دعوی، به محاکم مربوط محول کرده است .. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۳۰ - ۱۳:۱۵

دو تن از کارکنان ثبت احوال نفوس در ولایت جوزجان، مورد تعقیب عدلی قرار گرفتند

این دو تن به اتهام تزویر دو قطعه تذکره، از سوی ریاست څارنوالی استیناف ولایت جوزجان مورد تعقیب عدلی قرار گرفته و دوسیۀ شان به محکمه فرستاده شده است . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۱:۲۷

۷۶۸ قضیه از سوی ریاست څارنوالی استیناف ولایت کابل، در سال ۱۳۹۸، رسیدگی شده است

ریاست څارنوالی استیناف ولایت کابل در سال ۱۳۹۸ خورشیدی، ۷۶۸ قضیۀ را ثبت، رسیدگی و پس از تکمیل پروسۀ تحقیق آن، به محاکم محول کرده است . . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۲

کارکنان لوی څارنوالی در شش ولایت برای نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، ۶۶۵۰۰ سی‌سی خون اهدا کردند

بر اساس هدایت لوی څارنوال دولت جمهوری اسلامی افغانستان، به مناسبت نهم حوت(روز ملی حمایت از نیروهای کشفی، امنیتی و دفاعی کشور)، برنامۀ اهدای خون در څارنوالی‌های استیناف ولایت بغلان، غور،. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۳

ریاست څارنوالی استیناف ولایت فاریاب در سال ۱۳۹۸خورشیدی ۱۱۸۱ قضیه را بررسی کرده است

قضایای یادشده مشمول ۱۰۶ مورد قتل، ۲۰۰ مورد سرقت، ۲۶۶ مورد مواد مخدر، ۱۲۸ مورد جرایم ترافیکی، ۳۹ مورد فساد اداری، ۵۱ مورد خشونت علیه زن، ۳۶ مورد جرایم اخلاقی و ۳۵۵ مورد دیگر جرایم می. . .

Pagination