پیام ها

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۴

پیام تسلیت رهبری لوی‌څارنوالی در پیوند به حملۀ تروریستان بالای موتر حامل رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی ولایت هلمند

با تأسف و سوگ فراوان، څارنیار سید محمود آغا سادات فرزند سید آغانور، رئیس څارنوالی مبارزه با جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی  ولایت هلمند و یک محافظ وی، حوالی ساعت ۹ صبح امروز ‌شنبه ۱۶ حوت ۱۳۹۹، در یک حملۀ موتر بمب از سوی تروریستان و دشمنان صلح و عدالت؛ در حوزۀ اول شهر لشکرگاه ولایت هلمند، شهید و دو تن از محافظین آن نیز مجروح گردیده‌اند . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۵/۲۸ - ۱۰:۱۳

پیام رهبری لوی څارنوالی ج.ا.ا به مناسبت سال‌روز استرداد استقلال کشور

هیأت رهبری و کارمندان لوی څارنوالی ج.ا.ا ۲۸ اسد ۱۳۹۹؛یک‌صد و یک‌مین سالروز استرداد استقلال کشور را به ملت عزیز و با شهامت افغانستان تبریک و تهنیت عرض می‌دارد . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۸ - ۲۱:۳

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که ساعت ۳:۳۰ بعد از ظهر روز دو‌شنبه ۲۷/۸/۱۳۹۸ محترم محمدحسن فرزند ظفرمحمد، څارنوال ریاست څارنوالی استیناف ولایت غزنی، در ساحۀ گنج ‌نوآباد حوزۀ دوم امنیتی شهر غزنی، حین برگشت از وظیفه به سوی خانه با برادرزاده اش مورد حملۀ مخالفان مسلح دولت قرار گرفته به شهادت رسیده اند . . .

شنبه ۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۷:۳۰

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان در پیوند به حمله تروریستی بالای کارمندان لوی څارنوالی

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که امروز ساعت ۸:۱۰ صبح ‌شنبه ۲۵/۸/۱۳۹۸ چهارتن از څارنوالان مرکزعدلی، توقیف‌گاه و محبس بگرام در جادۀ عمومی کابل ـ پروان، حین رفتن به سوی وظیفه در ساحۀ قریۀ سیاه‌سنگ ولسوالی قره باغ ولایت کابل، موتر حامل شان مورد حملۀ مخالفان مسلح دولت قرار گرفته که در نتیجه  یک نفر شهید و سه‌تن دیگر مجروح می‌گردند. مجروحین به شفاخانۀ امنیت ملی ولایت کابل منتقل گردیده که یک تن از زخمی شدگان، ازاثر مجروحیت شدید در شفاخانه، وفات می‌کند . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۰:۱

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که شب ¬یک¬شنبه 19ـ 20/8/۱۳۹۸ محترم وطنیار څارنوال آمریت ابتدایی څارنوالی ولسوالی علی شیر ولایت خوست، با چهارتن از منسوبین پولیس ملی حین اجرای وظیفه از سوی مخالفین مسلح دولت به شهادت رسیده است . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۹ - ۱۵:۲۵

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که ساعت ۴۰: ۷ بعد از ظهر ‌پنج‌شنبه ۱۶/۸/۱۳۹۸ محترم محمدولید فرزند محمدفرید  کارمند ریاست دفتر مقام عالی لوی څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان، در مقابل کوچۀ پخته فروشی، بلاک¬های گلخانه ناحیۀ یازدهم شهر کابل در سرک عمومی، بالاثر شلیک گلوله از سوی افراد ناشناس مورد سوءقصد قرار گرفته و به شهادت رسیده است که دو تن به اتهام دست داشتن در این قضیه تحت توقیف قرار گرفته و تحقیقات جریان دارد . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۸/۵ - ۹:۲۱

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که بعد از ظهر ‌شنبه ۴/۸/۱۳۹۸ محترم څارنوال بهاالدین بها څارنوال تحقیق څارنوالی ابتدایی ولسوالی گرمسیر، ریاست څارنوالی استیناف ولایت هلمند، حین بازگشت به سوی منزل در ولسوالی گرمسیر در یک حملۀ تروریستی، مورد سوءقصد قرار گرفته به شهادت رسیده است . . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۹:۴۶

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که ساعت ۴:۳۰ بعد از ظهر دو‌شنبه ۲۹/۷/۱۳۹۸  محترم مجتبی "حنیفی " مدیراجرائیه څارنوالی عمومی تحقیق جرایم ریاست څارنوالی استیناف ولایت غزنی، حین بازگشت به سوی خانه در شهر غزنی در یک حملۀ تروریستی، مورد سوءقصد قرار گرفته به شهادت رسیده است . . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۹:۳۱

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که بعد از ظهر یک شنبه 21/7/۱۳۹۸ محترم څارنیار عبدالمومین نصرت، څارنوال ابتدایی شهری ریاست څارنوالی استیناف ولایت غور، حین بازگشت به سوی خانه با برادر محترم شان عبدالغنی، در 15 کیلومتری شهر فیروز کوه در یک حملۀ تروریستی، مورد سوءقصد قرار گرفته به شهادت رسیدند و دو تن دیگر از همراهان شان زخم برداشته است . . .

Pagination