پیام ها

چهارشنبه ۱۴۰۰/۸/۱۲ - ۱۷:۵۵

Attorney General's Office

Information and press team

No

Name

Last Name

Phone

Email adrdress

Job Title

1

jamshaid

Rasooly

 

 

 

2

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۹:۲۸

پیام رهبری لوی څارنوالی ج.ا.ا در پیوند به رویداد حملهء تروریستی بالای څارنوالان مرکز عدلی و توقیف‌گاه بگرام

تروریستان و دشمنان مردم افغانستان، بعد از ظهر امروز یک‌شنبه ۱۷ اسد۱۴۰۰ بالای موتر حامل څارنوالان ریاست عمومی څارنوالی امنیت داخلی و خارجی موظف در مرکز عدلی و توقیف‌گاه بگرام؛ در ساحهء ولسوالی ده‌سبز ولایت کابل حمله تروریستی انجام داده که منجر به شهادت څارنوال سید‌کاظم و زخمی شدن دو تن از څارنوالان دیگر گردید که پس از انتقال آن‌ها به شفاخانه، یک تن از زخمی شدگان بنام څارنوال طوفان عمری نیز به دیدار حضرت حق شتافت . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۴/۱۰ - ۱۳:۴۹

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که روز چهار‌شنبه نهم سرطان سال ۱۴۰۰ خورشیدی، محترم محمد فاروق خان "مندوزی" آمر څارنوالی امنیت عامه ولایت خوست حین رفتن به سوی وظیفه اش در یک حملۀ تروریستی، مورد سوءقصد قرار گرفته به شهادت رسیده است . . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۵ - ۱۶:۴۸

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی

با تأسف فراوان مطلع شدیم که شادروان محترم څارنپوه عبدالوکیل امینی معاون پیشین مدنی و تجارتی لوی‌څارنوالی جمهوری اسلامی افغانستان، به نسبت مریضی که عاید حال‌شان شده بود، داعی اجل را لبیک گفته و به دیدار حضرت حق شتافته است . . . .

شنبه ۱۴۰۰/۲/۱۱ - ۱۴:۵۰

حملۀ تروریستی بر یک تن از څارنوالان در ولایت هلمند

حوالی ساعت ۴:۲۰ دقیقۀ پس از چاشت روز یک‌شنبه، موتر حامل سیدمحمد غمشریک، آمر څارنوالی ابتدائیۀ مبارزه با فساد اداری ولایت هلمند، آماج انفجار ماین قرار گرفت. این رویداد در مربوطات حوزۀ دوم شهر لشکرگاه زمانی اتفاق افتاد که آقای غمشریک از دفتر به خانه‌اش می‌رفت. در پی این انفجار، آقای غمشریک به شدت زخم برداشته و در حال حاضر در شفاخانه شهر لشکرگاه زیر درمان است . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۱/۸ - ۹:۵۱

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که ساعت پنج و نیم عصر اروز ‌شنبه هفتم حمل سال ۱۴۰۰ خورشیدی، محترم عتیق الله فرزند محمدانور څارنوال ابتدائیۀ شهری ریاست څارنوالی استیناف ولایت پکتیا حین رفتن از دفتر به سوی خانه اش در مربوطات شهر گردیز در یک حملۀ تروریستی، مورد سوءقصد قرار گرفته به شهادت رسیده است . . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۲

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که امشب ۲۱/۲۲ حوت سال ۱۳۹۹ خورشیدی، محترم څارنیار محمدحسن‌ یار، څارنوال جرای عمومی ریاست څارنوالی استیناف ولایت پکتیا، در یک حملۀ تروریستی، در مربوطات شهر گردیز این ولایت مورد سوءقصد قرار گرفته و به شهادت رسیده است. نامبرده بیشتر از ۲۰ سال منحیث څارنوال در مربوطات لوی څارنوالی در راستای تطبیق قانون و تأمین عدالت صادقانه ایفای وظیفه نموده است . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۴۶

هشتم مارچ روز جهانی همبستگی زنان؛ گرامی باد!

رهبری لوی‌څارنوالی دولت جمهوری اسلامی افغانستان، ۸مارچ روز جهانی همبستگی زنان را گرامی داشته و این روز را به تمام زنان شجاع کشور تبریک عرض می‌دارد . . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۰

د اسلامي جمهوري دولت لویې څارنوالۍ د رهبرۍ ډاډګیرنې پیغام

 

پیام تسلیت رهبری لوی څارنوالی دولت جمهوری اسلامی

بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ

وَ بَشِّرِ الصَّابِرينَ أَلَّذينَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصيبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَيْهِ راجِعُونَ

با نهایت تأسف و تأثر عمیق مطلع شدیم که ساعت

Pagination